Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Regatta

Regatta Karter

Regatta Karter

  • Regatta Karter
  • Regatta Karter
  • Regatta Karter

Regatta Karter

Opis produktu Regatta Karter

Dane techniczne:

Jedwab z bawełny / poliestru 160gsm Coolweave Hybrid

Technologia:

Coolweave Hybrid:

Tkaniny Coolweave Hybrid zawierają wysoki procent włókien bawełnianych. Idealnie nadają się do wielkiej zabawy na świeżym powietrzu, dając naturalny efekt chłodzący obok skóry.


Dodatkowo, Regatta Karter w kategorii Odzież męska z naszego sklepu online górski i outdoor, znajdziesz inne powiązane produkty Koszulki. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Regatta, w trekkinn, znajdziesz produkty górski i outdoor, które również Cię zainteresują. Regatta koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia górski i outdoor zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Regatta Karter

Rodzaje rękawów
Długość suwaka
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Regatta karter

-

Ładny t-shirt dla Twojego ciała. Dobra cena.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij