Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Regatta

Regatta Navas

  • Regatta Navas
  • Regatta Navas

Regatta Navas

Opis produktu Regatta Navas

Ważący zaledwie 3 kg kompaktowy i lekki krzesło Navas jest idealny do wycieczek po kempingach lub festiwalach. Worek do przechowywania w zestawie.

Cechy:

Lekkie fotele rozkładane

Tkanina poliestrowa i rama stalowa

Maksymalne obciążenie 100 kg

Worek do przechowywania w zestawie


Regatta Navas jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie górski i outdoor znajdziesz Regatta Navas i powiązane produkty. Nasza gama produktów Meble została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij