Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Regatta

Regatta Tafton

Regatta Tafton

  • Regatta Tafton
  • Regatta Tafton
  • Regatta Tafton

Regatta Tafton

Opis produktu Regatta Tafton

Funkcje:

Panele boczne Extol Stretch

2 dolne kieszenie zapinane na zamek

Dane techniczne:

Polar o strukturze plastra miodu 225 g / m2

Technologia:

Extol Stretch:

Technologia elastycznych tkanin elastycznych z tyłu firmy Regatta jest idealna do intensywnych zajęć na świeżym powietrzu, z szybkoschnącym wykończeniem, aby zminimalizować wpływ deszczu i zapewnić ochronę przed wiatrem.


Z Regatta Tafton można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Regatta i ich produkty do górski i outdoor, odwiedź naszą kategorię Odzież damska, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na trekkinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Regatta Tafton

Właściwości
Długość suwaka
Kaptur
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij