up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoSalewa Alpine Hut III Trzeci Stojak
  • Salewa Alpine Hut III Trzeci Stojak
  • Salewa Alpine Hut III Trzeci Stojak
  • Salewa Alpine Hut III Trzeci Stojak
  • Salewa Alpine Hut III Trzeci Stojak
  • Salewa Alpine Hut III Trzeci Stojak

Salewa Alpine Hut III Trzeci Stojak

Salewa Alpine Hut III Trzeci Stojak

Salewa Alpine Hut III Trzeci Stojak

Salewa Alpine Hut III Trzeci Stojak

Salewa Alpine Hut III Trzeci Stojak

plus
Salewa

Salewa Alpine Hut III Trzeci Stojak

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Salewa Alpine Hut III Trzeci Stojak

Solidny, kompaktowy i całoroczny namiot dla 3 osób Namiot Salewa Alpine Hut iii to idealne schronienie dla alpinisty i wczasowiczów. Ten wszechstronny namiot jest przestronny, łatwy w budowie i oferuje funkcjonalność techniczną w środowisku górskim.

Geodezyjna konstrukcja namiotu zapewnia maksymalną wentylację i stabilność, a duże przednie przednie mają wystarczającą pojemność do przechowywania wszystkich Twoich urządzeń. Dzięki szybkim ustawieniom aluminiowych drążków, które ułatwiają budowę, również wodoodporne wejście sprawia, że idealnie nadaje się do dzikich warunków zewnętrznych, a wysokiej jakości zamki błyskawiczne zapewniają ochronę przez cały czas. Wiele opcji otwierania drzwi i panoramiczne okna poprawiają oddychalność i wentylację.

Namiot Salewa Alpine Hut iii to bez wątpienia idealny namiot na kemping i alpejską przygodę. Kup więc bez zastanowienia! Alpejski Hut Iii to duży, 3-sezonowy namiot geodezyjny z podwójnymi ściankami, który pomieści trzy. Wytrzymała i niezawodna konstrukcja geodezyjna zapewnia optymalną równowagę ochrony i wentylacji.

Oferuje duże ilości przestrzeni wewnętrznej i zapewnia dobrą ochronę przed warunkami atmosferycznymi, stabilność wiatrową i skuteczną wentylację.

Posiada poliestrowy flotnik z tafty z 2000-metrową kolumną wodną. Alpejska chata Iii ma duży przedni przedsionek do gotowania lub przechowywania narzędzi w celu poprawy komfortu wnętrza.

Dodatkowe funkcje obejmują:

Lekka i solidna, szybka konfiguracja 7001 T6 słupki aluminiowe Wysokiej jakości zamki i linie Guy Gloveoft Rainproof Entrance Panorama Windows i wiele opcji otwierania drzwi.Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Namioty marki Salewa, znalazłeś najlepsze miejsce w trekkinn. W trekkinn pracujemy z najlepszymi markami, jak Salewa, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze górski i outdoor produkty, jak Salewa Alpine Hut III Trzeci Stojak. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Salewa Alpine Hut III Trzeci Stojak tak szybko, jak to możliwe.

Cechy Salewa Alpine Hut III Trzeci Stojak

Kolor
Użycie

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Dobry produkt

-

Mogę tylko polecić! Świetny stosunek jakości do ceny

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up