up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoSalewa Alpine Lodge IV Trzeci Stojak
  • Salewa Alpine Lodge IV Trzeci Stojak
  • Salewa Alpine Lodge IV Trzeci Stojak
  • Salewa Alpine Lodge IV Trzeci Stojak
  • Salewa Alpine Lodge IV Trzeci Stojak
  • Salewa Alpine Lodge IV Trzeci Stojak

Salewa Alpine Lodge IV Trzeci Stojak

Salewa Alpine Lodge IV Trzeci Stojak

Salewa Alpine Lodge IV Trzeci Stojak

Salewa Alpine Lodge IV Trzeci Stojak

Salewa Alpine Lodge IV Trzeci Stojak

plus
Salewa

Salewa Alpine Lodge IV Trzeci Stojak

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Salewa Alpine Lodge IV Trzeci Stojak

Solidny, kompaktowy i całoroczny namiot dla 3 osób Namiot Salewa Alpine Lodge iv to idealne schronienie dla alpinisty i wczasowiczów. Ten wszechstronny namiot jest przestronny, łatwy w budowie i oferuje funkcjonalność techniczną w środowisku górskim.

Geodezyjna konstrukcja namiotu zapewnia maksymalną wentylację i stabilność, a duże przednie przednie mają wystarczającą pojemność do przechowywania wszystkich Twoich urządzeń. Dzięki szybkim ustawieniom aluminiowych drążków, które ułatwiają budowę, również wodoodporne wejście sprawia, że idealnie nadaje się do dzikich warunków zewnętrznych, a wysokiej jakości zamki błyskawiczne zapewniają ochronę przez cały czas. Wiele opcji otwierania drzwi i panoramiczne okna poprawiają oddychalność i wentylację.

Bez wątpienia Salewa Alpine Lodge iv Tent to idealny namiot na kempingi i alpejskie przygody. Kup więc bez zastanowienia! Alpine Lodge Iv to duży, trzysezonowy, dwuścienny namiot geodezyjny, który śpi 4. Solidny i niezawodny projekt geodezyjny zapewnia optymalną równowagę między ochroną przed warunkami atmosferycznymi a wentylacją, oferuje dużą ilość przestrzeni wewnętrznej i zapewnia dobrą ochronę przed warunkami atmosferycznymi i wiatrem I skuteczna wentylacja.Ma tropik z poliestrowej tafty z kolumną wody 2000 mm.Alpine Lodge Iv ma duży przedni przedsionek do gotowania lub przechowywania sprzętu, aby poprawić komfort wnętrza.Dalsze funkcje obejmują: lekki i solidny, szybki montaż 7001 T6 Aluminium Polacy wysokiej jakości zamki błyskawiczne i linie naciągowe Duże okna panoramiczne Gearloft Przeciwdeszczowe wejście i wiele opcji otwierania drzwi.

Waga: 7,2 kg


Nie czekaj dłużej i kup Salewa Alpine Lodge IV Trzeci Stojak. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Salewa Alpine Lodge IV Trzeci Stojak, możesz skontaktować się z trekkinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. trekkinn oferuje ekskluzywne produkty Namioty dla górski i outdoor i innych aktywności. Nasze Namioty sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Namioty.

Cechy Salewa Alpine Lodge IV Trzeci Stojak

Kolor
Użycie

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Dobrze wykonane alpejskie namiot kempingowy

-

bardzo dobra struktura i wykończenie. ustawić namiot z 2 osób będzie łatwe. Może będzie trochę gorące letnie dni.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up