up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoSalewa Lightning 320 Pro
  • Salewa Lightning 320 Pro

Salewa Lightning 320 Pro

plus
Salewa

Salewa Lightning 320 Pro

Opis produktu Salewa Lightning 320 Pro

Idealna sonda do jazdy na nartach dla wszystkich świadomych wagi wspinaczy Sonda Salewa Lightning 320 Pro Probe to sonda, którą musisz mieć. Ta wszechstronna sonda wykonana z wytrzymałej konstrukcji z włókna węglowego oferuje maksymalną trwałość, wsparcie i funkcjonalność techniczną w środowisku górskim. Jest to 8-częściowa sonda węglowa z czerwonym segmentem lasów, który ostrzega Cię, gdy jesteś w otoczeniu.

320 zaktualizowanych końcówek trasy zapewnia trwałość, a lekkość sprawia, że jest ona przeznaczona na wycieczki narciarskie i przewodnik narciarski. Ponadto zintegrowane worki na rzeczy ułatwiają i przyspieszają użycie w przypadku jakiejkolwiek wpadki, a uchwyt Pull zapewnia doskonałą przyczepność i kontrolę nad sondami podczas odkrywania nowych miejsc narciarskich lub jazdy na głębokim terenie.

Bez wątpienia Salewa Lightning 320 Pro Probe jest najlżejszą i najtrwalszą sondą narciarską na rynku i jest niezbędnym sprzętem na cały dzień jazdy na nartach zimą. Kup więc bez zastanowienia! Błyskawica 320 Pro to długa, 8-segmentowa sonda węglowa do jazdy na nartach i ratowniczych lawin. Jej przekrój poprzeczny zapewnia maksymalną sztywność, a uchwyty i automatyczny zamek umożliwiają szybki montaż w sytuacjach awaryjnych. Dzięki oznaczeniom 5 cm, dzięki czemu wiesz, jak daleko Zanurzasz się i końcówka w kształcie łezki poprawia czułość sondowania.Sprawdź Salewa Lightning 320 Pro w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Sprzęt do trekingu i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Zabezpieczenia antylawinowe w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w trekkinn.

Cechy Salewa Lightning 320 Pro

Kolor
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Jakość

-

Duża długość i lekkość

Ekonomiczny

-

Elegancki

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up