up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoSalewa Quick Screw
  • Salewa Quick Screw
  • Salewa Quick Screw
  • Salewa Quick Screw
  • Salewa Quick Screw

Salewa Quick Screw

Salewa Quick Screw

Salewa Quick Screw

Salewa Quick Screw

plus
Salewa

Salewa Quick Screw

Opis produktu Salewa Quick Screw

Szybki wkręt jest szybkim i łatwym rozwiązaniem "wszystko w jednym" do zabezpieczenia wspinaczki lodowej. Posiada zintegrowaną nawijarkę, wspornik i Quickdrawę do szybkiego, łatwego i bezpiecznego umieszczania, pobierania i regału.

Ergonomicznie skonstruowany wkręt ma kompaktową głowicę z dużym nawijakiem z rękojeścią, która zapewnia efektywne, jednoręczne umieszczanie, gdy znajduje się w rękawiczce, w tym w ciasnych przestrzeniach. Integralny nosidło chowane i ramka Quickdraw utrzymuje usprawniony układ, przyspiesza proces przycinania i sprawia, że ​​jest on znacznie łatwiejszy Po drugie, aby usunąć śrubę, może również zostać obcięty do liny, zapobiegając jej zgubieniu.

A zintegrowana osłona końcówki wkrętarki zapobiega wytrąceniu ostrego końca śruby z powodu urazu lub uszkodzenia odzieży i jest również łatwa do usunięcia za pomocą jednej ręki.

Dostępne w trzech różnych długościach z kodowaniem kolorami dla łatwego rozpoznawania.Salewa Quick Screw dostępny w różnych typach. Kup go w trekkinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Salewa Quick Screw posiada oficjalną gwarancję marki Salewa. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Sprzęt do wspinaczki i kategorii Friends kostki i haki.

Cechy Salewa Quick Screw

Kolor
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Niezawodne produkty

-

To był niezawodny produkt. Polecam znajomym.

Ice sqrew

-

Dobra ogólna jakość, ale jako perfekcjonista niszczyłem wszystkie mikroukłady na tworzywach sztucznych, aby uniknąć wszelkich odpadków na śliskie rękawiczki itp. Również 180 g wagi nie jest dla kompletnego produktu, ale tylko śruba bez karabińczyka (+ 32-33 gr, ponieważ dostałem się w moje ręce). Tworzywa sztuczne mają dobrą jakość, nie tylko towary z porcelany. Qdraw uszyte dobrze o 8 linii.

Innowacja w najlepszym wydaniu

-

Łatwo jeden z najbardziej innowacyjnych elementów wyposażenia wspinaczki w długim czasie. Naprawdę nie można porównywać inne śruby lodowe do Salewa Szybkie śrubę. Nie bardziej jestem rozdzieranie dziury w moich spodniach od odsłoniętych zębów. Nie bardziej jestem marnowania energii wisząc na jednym ramieniu i próbuje zarządzać QuickDraw z drugiej. Akcja dla ustalenia pierwszy kęs jest łatwiejsze dzięki ergonomicznym i małą główką, która doskonale pasuje do dłoni, a potem dźwignia pozwala na szybkie wykończenie położenie. Ręce w dół pięciogwiazdkowym sprzętem!

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up