Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salewa

Salewa Sun Protect Brimmed

  • Salewa Sun Protect Brimmed
  • Salewa Sun Protect Brimmed

Salewa Sun Protect Brimmed

Opis produktu Salewa Sun Protect Brimmed

Fajny, szybkoschnący kapelusz ochronny z ochroną UV przed górskimi przygodami.

Nasze dzieciaki Kapelusz Sun Protect składa się z szybkiego osuszania i wcierania płótna Dry'ton i oferuje dobrą ochronę przed promieniowaniem UV (UPF 50+). Posiada cały okrągły pasek i woskowaty pocałunek wewnątrz. Z kontrolą zapachu Polygiene®.


Kochasz górski i outdoor? Kupuj Salewa Sun Protect Brimmed i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Salewa. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Odzież dziecięca we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania górski i outdoor, modele Nakrycia głowy zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Salewa Sun Protect Brimmed

Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij