up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • 360Salewa Xplorer Pająk
  • Play videoSalewa Xplorer Pająk
  • Salewa Xplorer Pająk
Salewa
360

Salewa Xplorer Pająk

plus

Salewa Xplorer Pająk

Opis produktu Salewa Xplorer Pająk

The Rock Xplorer jest solidnym, wygodnym i wszechstronnym produktem. Salewa Evobelt Design łączy elastyczność pasa pływającego z wygodną, ​​oddychającą siatką 3D, która zapewnia prawidłowe trzymanie uprzęży i ​​jej (czterech) pętli biegów w prawidłowym środku. Z podwójnym 90Safx Klamry w pasie i pasy na nogach dla pełnej regulacji i bardziej miękkie pętle z tyłu pozwalają na wygodne wspinanie się podczas przenoszenia paczki.Czy szukasz produktów górski i outdoor marki Salewa? Na trekkinn, w sklepie online górski i outdoor , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów górski i outdoor, m.in Salewa Xplorer Pająk. W tym momencie Salewa Xplorer Pająk jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla górski i outdoor i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Salewa Xplorer Pająk

Kolor
Płeć
Wiek

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Wspaniały

-

Salewa na pewno ....: Naprawdę dobre szelki, lekkie, doskonałe materiały i bardzo łatwe w noszeniu

Gorąco polecam

-

Poza tym estetycznie jest bardzo piękny, jest wygodny, z solidnymi klamrami i zapewnia bezpieczeństwo. Dobre szwy i dopasowanie.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up