Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Salewa

Salewa powstało w 1935 roku w mieście Monako. Założycielem Salewa jest Josef Liebhart. Później w 1960 roku firma stała się popularna dzięki innowacyjnej i szerokiej gamie produktów górskich, w tym raków i śrub rurowych do lodu. Sprzęt górski Salewa zyskał również ogromne uznanie wśród profesjonalnych alpinistów.
Dzisiaj Salewa jest gigantycznym liderem w branży, który oferuje ekskluzywną gamę ocieplanych kurtek, polaru, kurtek, plecaków, odzieży zimowej, butów trekkingowych, butów alpinistycznych i wielu innych.
Jeśli uwielbiasz wspinaczkę górską, musisz mieć odpowiedni zestaw narzędzi, które pomogą ci osiągnąć ekscytującą wyprawę bez żadnych problemów. Buty Salewa są najlepsze, ponieważ oferują duży komfort i wyjątkową przyczepność podczas wspinaczki po skałach i górach.

Narty

Narty

TREKKING

TREKKING

WSPINACZKA

WSPINACZKA

Namioty

Namioty

Śpiwory

Śpiwory

Plecaki

Plecaki

Kategorii

Elektronika (1)

Hydratacja (81)

Kemping (2)

Namioty (17)

Obuwie damskie (37)

Obuwie dziecięce (8)

Obuwie męskie (42)

Ochrona (18)

Odzież damska (468)

Odzież dziecięca (38)

Odzież męska (509)

Plecaki i walizki (78)

Sprzęt do trekingu (31)

Sprzęt do wspinaczki (57)

Zdrowie i odżywianie (3)

Śpiwory (24)

Wszystko( Salewa )
Zamknij