up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • 360Salomon Wayfarer Kij I Pędzel
  • Play videoSalomon Wayfarer Kij I Pędzel
  • Salomon Wayfarer Kij I Pędzel
  • Salomon Wayfarer Kij I Pędzel
  • Salomon Wayfarer Kij I Pędzel
360

Salomon Wayfarer Kij I Pędzel

Salomon Wayfarer Kij I Pędzel

Salomon Wayfarer Kij I Pędzel

plus
Salomon

Salomon Wayfarer Kij I Pędzel

Opis produktu Salomon Wayfarer Kij I Pędzel

Lubisz proste spodnie na górę ? Salomon zaprojektował spodnie Wayfarer Long z nowym krojem bliżej nogi, ale bez regulacji, które zapewniają ochronę przed wodą lub śniegiem, dzięki czemu możesz cieszyć się różnymi sportami oferowanymi przez góry.

Te wodoodporne spodnie zostały wykonane z elastycznego materiału w 4 kierunkach, który umożliwia swobodne poruszanie się, z dużą łatwością i elastycznością . To dobra opcja do biegania po górach, ponieważ poza wytrzymałością jest niezwykle lekka, idealna do biegania w terenie .

Technologia Advanced Skin Shield zapewnia doskonałą oddychalność i szybkie schnięcie, a tkaniny mają ochronę UPF 50, dzięki czemu możesz chodzić chroniony przed słońcem w środku góry w tych sportowych spodniach .

Trasa prawie wszędzie przez 3 sezony w spodnie Wayfarer. Rozciągnąć tkane tkaniny oddycha, porusza się z tobą, i pozostaje trwałą kilometr po kilometrze. Bestsellerem.Dane techniczne:


- Waga 250 (40 / r)


- Inseam 81cm/32inch


- Dolna Skład: 86% PA, 14% ELTechnologia:


ClimaWIND


ClimaWIND tkaniny oferują równowagę pomiędzy ochroną wiatru i wysokiej oddychalności ze współczynnikiem ochrony od 0 do 204 mm / sek. lub 0 do 40 CFM (stóp sześciennych / min). Są one idealne do uprawiania sportów aerobowych i bardzo aktywnych.


ClimaUV 50 +:


zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, aby chronić skórę przed środkami sun.The przestrzegać normy AS / NZS 4399 (najbardziej rygorystyczne normy międzynarodowej).


Salomon Wayfarer Kij I Pędzel to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z górski i outdoor. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Spodnie i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Odzież damska znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie trekkinn! Oferujemy szeroki wybór Salomon, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Salomon Wayfarer Kij I Pędzel

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Bardzo dobre

-

Wygodne, przyjemne, dobrze skrojone. Trzeźwy

Idealny

-

Wskazania pomiarowe są bardzo dobre i pozwalają na trafny wybór rozmiaru. Spodnie są rewelacyjne, doskonałej jakości pod każdym względem.

Wygodne spodnie

-

Wygodne spodnie idealne na łatwiejsze wędrówki, a także w życiu codziennym.

Świetne lekkie spodnie

-

Bardzo wygodne spodnie. Idealny na podróże i wycieczki górskie. Lekkie i szybkie do wyschnięcia.

Błąd rozmiaru

-

wysłany niemiecki rozmiar !!!! dla mnie za duży

Idealne spodnie do chodzenia i miejskie

-

Jakość i elegancja spodni, które umożliwiały spacery po górach, lodzie i mieście. Bardzo zadowolony z tego produktu.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up