Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Scarpa

Scarpa Triolet Goretex

Scarpa Triolet Goretex

Scarpa Triolet Goretex

Scarpa Triolet Goretex

  • Scarpa Triolet Goretex
  • Scarpa Triolet Goretex
  • Scarpa Triolet Goretex
  • Scarpa Triolet Goretex
  • Scarpa Triolet Goretex
  • Scarpa Triolet Goretex

Scarpa Triolet Goretex

Opis produktu Scarpa Triolet Goretex

OPIS

Lekkie i wytrzymałe, zdolne na lodzie, na wygodne zejście, Triolet wychodzi tak szybko, jak temperatura wspinać. Przewodniki kochają wspierającą, Pro Fiber XT 20 wkładka i podeszwa Vibram® Mulaz S - połączenie rozpoczyna kroki jak to idzie, wspina wodospad lodu tak dobrze, jak szyfruje linii papilarnych. Jeśli jest wystarczająco ciepły, możemy wyjść z Mont Blanc GTX i do Triolet. To wyznaczać standardy dla nas.

OKULAR

Cholewka: 2.8mm Suede Pro HS12 (Perwanger)

Wyściółka: Gore Tex® - Performance Comfort

Wyściółka: Pro Fiber

Podeszwa środkowa: PU / EVA

Podeszwa: Vibram® Mulaz

Ostatnio: FT

Rozmiary: 39, 47, 48 (co pół rozmiaru)

Waga: 820g; 1lb 13 uncji

Kolor: Mango

Kod produktu: 71041/200


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w trekkinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach górski i outdoor. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Buty, produktów Scarpa. Dowiedz się więcej o produktach górski i outdoor. Scarpa Triolet Goretex zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Scarpa Triolet Goretex

Płeć
Właściwości
Technologie
Wysokość cholewki
Materiał
Jedyna technologia
Użycie
Kolor

Tecnologias Scarpa Triolet Goretex

Recenzje klientów i pytania (15)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Przejrzeć

-

Złożyłem zamówienie na tej stronie po raz pierwszy i zostało wysłane w ciągu 10 dni po dokonaniu płatności. Wszystko jest idealne, poza rozmiarem buta, ale można to stwierdzić na modelu, ponieważ podobny model z la sportiva pasuje lepiej, a scarpa musiała być zamówiona na pół rozmiaru większą niż skala la sportiva. Mam nadzieję, że te buty przetrwają jak ich poprzedniczki.

Najlepsze w grze

-

Te buty są bardzo dobre do wspinaczki wysokogórskiej. Wytrzymują bardzo niskie temperatury i są delikatne dla stóp. Obowiązkowe dla początkujących i zaawansowanych alpinistów

Scarpa triolex

-

doskonały but, już od pierwszego kroku w górach lub na śniegu możesz poczuć idealną jakość produktu scarpa. Wspomnieć, że dostawa produktu nie była na czas. Musiałem czekać 22 dni od dnia, w którym zamówiłem przedmiot.

Model nie w japonii

-

Poczucie wielkości było takie samo jak triole sprzedawane w Japonii. Dobrze było móc tanio kupować.

Alpinizm

-

WYKORZYSTAJ JE W ŚNIEGU, A SĄ GORĄCE, DOBRY CHWYT W ROCKU I BŁĘDZIE

Rozmiar krajowego modelu triole jest w porządku

-

Chociaż było to trio, które nie było dystrybuowane w Japonii, zamówiłem go w tym samym rozmiarze co model japoński. Martwiłem się, ale był prawie taki sam jak model krajowy. Dobry design z bardziej zaawansowanym designem niż modele japońskie.

Triolet scarpa

-

Boot Brillaint. Kupiony jako dodatkowy but do mojego Scarpa Charmoza. Używany do pracy jako międzynarodowy lider górski w Europie. Doskonałe dopasowanie, skuteczna i pewna przyczepność w każdym terenie oraz doskonały komfort. Wysoce rekomendowane.

Scarpa triolet gtx

-

Bardzo dobre buty do uprawiania turystyki pieszej i do pracy (Mason) szybka wysyłka i beztroskie polecać

Szybka wysyłka

-

Czy ten produkt jest dostępny w magazynie do szybkiej wysyłki?

Wszechstronny i izolujący

-

Dobry but do alpinizmu klasycznego i wysokogórskiego. Doskonała izolacja (nigdy zimne ani mokre stopy), progresja na skale ze względu na ważną podeszwę i wagę nie jest ich mocną stroną, ale na ogół otwiera wszechstronność i doskonały stosunek jakości do ceny.

Scarpa triolet

-

Wszystko w porządku!

Triola

-

Lekkie buty z dobrą sztywnością. Buty bardzo dobrze pasuje

Stałe scarpa

-

Przyzwoity, drobne i wysokie buty gletschertrekkings wycieczki Alpine. Doskonała przyczepność dzięki dobrej podeszwie Vibram. Proszę zwrócić uwagę w tym miejscu: jeśli widzisz przedmiot / produkt, który chcesz, buy'm natychmiast. Monitory site a często zobaczyć produkt: im więcej patrzeć na produkt, droższy produkt. Gdy buta została wykonana przeze mnie, a nie cena znacznie w dół!

Recenzje scarpa

-

Triolet szkarlatyna są bardzo ładne buty do noszenia, że ​​dużo dla oka, bardzo dobre gospodarstwa nogi, sztywnych podeszwach dla dobrej przyczepności na ataku z przodu buta, wzmocnienia na wieżę buta i skuteczne w skalistym terenie .the pasuje prawda na wymiar. Dostawa jest dość szybko, bez dba .Merci do zespołu.

Wspinaczka

-

To był nowy jeden dla Triolet zostałeś wykorzystaniem zostanie przerwane aż do teraz. Bardzo dobre buty zaznajomione z nóg!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij