Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Silva

Silva Carry Dry Map M30

  • Silva Carry Dry Map M30
  • Silva Carry Dry Map M30
  • Silva Carry Dry Map M30

Silva Carry Dry Map M30

Opis produktu Silva Carry Dry Map M30

SILVA przewozu suchych Mapa M30 (30 x 30cm) jest częścią Silvy zakresie map przypadku wszystkich okrągłych wodoodpornych przypadkach map odpowiednich do każdej aktywności na świeżym powietrzu. Jest to w pełni przejrzyste z możliwością, aby wyświetlić mapę z obu stron w sprawie. Jest to łatwe do otwierania i zamykania, i trzyma mapę swój suche w każdych warunkach pogodowych. Jeśli chcesz mieć wolne ręce, użyj dołączonego paska na szyję. Małe otwory w rogach pozwalają zamocować mapnik do plecaka lub na kajaku, w zależności od potrzeb. SILVA Carry Suche Mapa Obudowy dostępne są w 3 różnych rozmiarach: 30 x 30 cm, format A4 i OS.

Cechy:

Wodoodporny

Transparent z obu stron

Zakres temperatury pracy -20 ° C + 60 ° C

"Zipper bliżej"

Otwory w rogach

Dane techniczne:

Wodoodporny: Tak

Zakres temperatury pracy: -20 ° C + 60 ° C

Materiał: TPU / PA

Wymiary: 300 x 300 mm

Waga: 78g

Advatages:

Trzyma swoje rzeczy bezpiecznie w mokrych warunkach

Nie ma potrzeby, aby wziąć mapę, aby zobaczyć drugą stronę

Zimowy i letni wykorzystanie

Szybki i łatwy system zamykania

Można przymocować do plecaka, kajak itp

Korzyści:

Wytrzymuje w najtrudniejszych warunkach

Oszczędność czasu i "pod ręką"

Elastyczny

Wodoodporna i bardzo "pod ręką"

Wielu wykorzystanie, elastyczne


Jeśli szukasz sklepu internetowego specjalizującego się w sprzęcie górski i outdoor, odkryj trekkinn. Jako autoryzowaneg dystrybutor Silva , wszystkie nasze produkty górski i outdoor posiadają pełną gwarancję producenta Silva. Lubisz Silva Carry Dry Map M30? Wybierz jedną z naszych kategorii Plecaki i walizki i odkrywaj szereg produktów Plecaki i walizki . Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, należy skontaktować się z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nie czekaj dłużej!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności