up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Silva
360

Silva Cross Trail 3X Headlight

plus
  • 360Silva Cross Trail 3X Headlight
  • Play videoSilva Cross Trail 3X Headlight
  • Silva Cross Trail 3X Headlight

Silva Cross Trail 3X Headlight

Opis produktu Silva Cross Trail 3X Headlight

Cross Trail 3X jest przeznaczony dla wielu sportowców, którzy chcą mieć jedno światło główne, które obejmuje wszystkie ulubione


zajęcia. Z SILVA Intelligent Light® i wszechstronnym SILVA Flow Light oraz wieloczęściowymi akcesoriami


zarówno reflektor, jak i wyjątkowo kompaktowy akumulator USB Cross Trail 3X to idealny wybór do biegania, jazdy na nartach i jazdy na rowerze.

SILVA Intelligent Light® optymalizuje wzór światła dzięki unikalnemu połączeniu światła punktowego o dużym zasięgu i bliskiego światła powodziowego. Mając mniej ruchów głowy i wyraźny widok zarówno na przeszkody, jak i na odległość, zyskujesz


równowagę i pewność siebie, aby szybko się poruszać i osiągać lepsze wyniki.

Nasza genialna lampa SILVA Flow Light jeszcze bardziej optymalizuje proces, zapewniając płynne dopasowanie wzoru światła do ulubionego sportu. Po prostu pochylenie światła w dół sprawia, że ​​promienie są szersze, aby rozjaśnić wolniejsze czynności. Podczas pochylania reflektora w górę, światło sięga dłużej, aby zapewnić doskonałe widzenie, gdy poruszasz się szybko.

Antypoślizgowy pałąk zapewnia wygodne dopasowanie, a dołączone akcesoria do opaski na głowę, kasku i kierownicy rowerowej zwiększają możliwości wielu aktywności. Reflektor jest skonstruowany tak, aby wytrzymać wszystkie warunki pogodowe


i tereny oraz duży przycisk włączania / wyłączania ułatwiają obsługę również w rękawicach.

Akumulator jest ładowany przez USB, a wskaźnik pomaga monitorować poziom naładowania przed rozpoczęciem aktywności. System przyłączeniowy SILVA zapewnia elastyczność w korzystaniu z dowolnej baterii litowo-jonowej SILVA od 2008 r. I później.

 


Czy szukasz produktów górski i outdoor marki Silva? Na trekkinn, w sklepie online górski i outdoor , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów górski i outdoor, m.in Silva Cross Trail 3X Headlight. W tym momencie Silva Cross Trail 3X Headlight jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla górski i outdoor i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Silva Cross Trail 3X Headlight

Kolor
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up