up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Solgar

Solgar Vm-75 60 Units

plus
  • Play videoSolgar Vm-75 60 Units
  • Solgar Vm-75 60 Units

Solgar Vm-75 60 Units

Opis produktu Solgar Vm-75 60 Units

Solgar® VM 75 to nasza flagowa, wielokrotnie nagradzana tabletka multiwitaminowa, dostarczająca 28 składników aktywnych i 13 niezbędnych składników odżywczych. Poświęć jeden dzień, aby wesprzeć codzienne samopoczucie i pomóc w prowadzeniu aktywnego stylu życia.


Ta wiodąca multiwitamina wykorzystuje najwyższej jakości formy składników, w tym naturalne wodne powłoki zamiast syntetycznych alternatyw.
Powłoki wodne są oparte na wodzie, co poprawia trawienie produktu przez organizm, zapewniając lepsze wchłanianie składników odżywczych.
Witaminy uwalniają energię z pożywienia, zmniejszają zmęczenie i przyczyniają się do ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia.
Witamina C jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.
Wysokiej jakości formy składników, w tym chelatowane minerały.
Słowo „chelatowany” pochodzi z greckiego słowa „pazur” i oznacza, że minerał występuje w postaci, która poprawia wchłanialność składnika odżywczego.
Zawiera ważne przeciwutleniacze, witaminę C i E, chroniącą przed szkodliwymi wolnymi rodnikami.
Wolne rodniki to niestabilne cząsteczki, które mogą uszkadzać komórki organizmu i są związane z pewnymi problemami zdrowotnymi i przedwczesnym starzeniem się.
Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania metabolizmu energetycznego.
Kwas foliowy przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania czerwonych krwinek.
Wszystkie produkty Solgar® spełniają nasz uznany w branży „złoty standard” doskonałości.
Wykonany z naturalnych składników i innowacyjny od 1947 roku, Solgar® jest idealnym uzupełnieniem dobrego zdrowia - 98% konsumentów Solgar® poleca markę
Zamawiaj Solgar Vm-75 60 Units, korzystając z naszej oferty Odżywianie i kolekcji Suplementy diety. Zapoznaj się z produktami górski i outdoor na trekkinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie górski i outdoor. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Suplementy diety w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie trekkinn!

Cechy Solgar Vm-75 60 Units

Kolor
Suplementy dla sportowców

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up