up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Co zabrać ze sobą na wędrówkę

Jest tak wiele ekscytujących miejsc, które możesz wybrać do uprawiania turystyki pieszej, od górskich szlaków po nadmorskie ścieżki, możesz spędzić wspaniały czas na świeżym powietrzu. Jeśli kochasz piesze wędrówki i odkrywanie piękna przyrody w górach, skałach i szlakach terenowych, zrób sobie przerwę i przygotuj listę sprzętu, który powinieneś zabrać ze sobą.
Niezależnie od celu podróży, Twój sprzęt nie powinien być dla Ciebie ciężarem. Ponieważ zamierzasz spędzić czas podczas odkrywania rzeczy, których wcześniej nie widziałeś, upewnij się, że masz wszystko w plecaku na każdą przygodę, którą ścigasz. Praktyczną zasadą jest przechowywanie tylko niezbędnych rzeczy i pakowanie plecaka tak lekkiego, jak to tylko możliwe!

Niezbędne części zamienne

Wiedząc, jaki sprzęt zapakować, musisz wiedzieć, dokąd się wybierasz i co będziesz tam robić. Pomoże Ci zdecydować, czy zachować tylko niezbędny sprzęt i akcesoria. Na przykład, jeśli zmierzasz w kierunku oblodzonego terenu, skał całkowicie pokrytych śniegiem, musisz mieć raki i kijki, które pomogą Ci zapewnić stabilność na nierównym i śliskim terenie. Z tego powodu musisz zachować części zamienne raki i drążki z częściami zamiennymi. Salewa , Petzl , Black Diamond , Sea to Summit i Izas oferują najlepszą gamę części zamiennych do uprawiania turystyki pieszej.

clouse menu Zamknij