up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Wybierz Torby linowe i sprzęt do wspinaczki

Liny wspinaczkowe odgrywają kluczową rolę w całej przygodzie wspinaczkowej i są uważane za koło ratunkowe. Pomimo jego znaczenia często zaniedbujemy, jak zapewnić im bezpieczeństwo i rzucać nimi jak innym sprzętem wspinaczkowym.
Bardzo ważne jest, aby lina wspinaczkowa była czysta i bezpieczna w użyciu przez dłuższy czas. Jednak bez względu na to, jak bardzo się starasz, liny wspinaczkowe często psują się z powodu brudu, wilgoci, nadmiernego użycia kotwic i urządzeń asekuracyjnych oraz światła UV. Dlatego użycie torby na linę wspinaczkową jest idealnym rozwiązaniem, aby chronić liny przed wpływem środowiska zewnętrznego. Możesz kupić worki linowe w Petzl , Salewa , La Sportiva , Grivel i Beal .

Na co zwrócić uwagę w torbie na linę wspinaczkową?

Niektóre torby linowe są przeznaczone specjalnie do wspinaczki, a inne na siłownię. Torba na linę wspinaczkową różni się w zależności od wagi i opakowania. Torby na liny do wspinaczki na świeżym powietrzu są bardzo łatwe do spakowania, lekkie i wytrzymałe. Są wszechstronne, funkcjonalne i łatwe w użyciu i mogą chronić Twoje liny w trudnych warunkach pogodowych. Torba linowa jest również dostępna w szerokiej gamie, od prostej torby na pasku po kompletny plecak z możliwością konwersji. Wybierz najlepszy sprzęt do wspinaczki górskiej, który odpowiada Twoim potrzebom!

clouse menu Zamknij