up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak wybrać i używać kijków trekkingowych

Do wędrówek i trekkingu najbardziej przydatnym sprzętem są kijki, które zapewniają wsparcie i stabilność na każdym terenie. Oto kilka ważnych cech, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze kijków trekkingowych. To twój własny wybór, aby rozpocząć trekking z jednym kijkiem trekkingowym lub parą kijków trekkingowych lub turystycznych.

Znajdź odpowiednią długość

Długość kija musi być wygięta pod kątem 90 stopni w łokciu, gdy kij dotyka ziemi. Możesz kupić kijki trekkingowe renomowanych marek, takich jak Salomon , Salewa , La Sportiva i Black Diamond i Dynafit .

Cechy

Składalność, regulacja, waga, mechanizm blokujący i amortyzacja to podstawowe cechy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze kijków trekkingowych.

Jak korzystać z kijków trekkingowych?

Możesz dowiedzieć się, jak korzystać z kijków trekkingowych, postępując zgodnie z kilkoma podstawowymi wskazówkami. Pierwsza wskazówka to zmiana kijków i nóg. Większość turystów upada, niewłaściwie zakładając kijki trekkingowe. Po prostu ćwicz dalej, a będziesz chodzić naturalnie. Kolejna ważna wskazówka to naturalny spacer z kijkami trekkingowymi. Utrzymuj ruchy ramion podczas naturalnego chodzenia bez kijków w dłoni. Pomoże to w twoim ruchu do przodu.

clouse menu Zamknij