up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak wybrać rakiety śnieżne

Rakiety śnieżne to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia outdoorowego, który chroni stopy, zapewniając jednocześnie wygodę i stabilność na nierównych lodowych terenach. Wybierając odpowiednie rakiety śnieżne, należy wziąć pod uwagę następujące czynniki;

Gdzie idziesz?

Ważne jest, aby wiedzieć, dokąd się wybierasz. Rakiety śnieżne są zaprojektowane specjalnie do terenów płaskich, terenów górskich i terenów pofałdowanych. Jeśli więc wiesz, dokąd się wybierasz, pomożesz w określeniu rodzaju rakiet śnieżnych, które powinieneś wybrać.

Jaka powinna być waga?

Zgodnie ze specyfikacją, rakiety śnieżne mogą zazwyczaj utrzymać całkowitą masę. Musisz więc oszacować, ile ważysz Ty i Twój sprzęt, zanim wybierzecie rakiety śnieżne.

Jaki będzie rodzaj śniegu?

Ważne jest, aby przewidzieć rodzaj śniegu, po którym zamierzasz się poruszać. Jeśli wybierasz się na suche, sypkie i puszyste tereny śnieżne, musisz zdecydować się na duże rozmiary rakiet śnieżnych. Jeśli jednak jesteś na mocno ubitej śnieżnej trasie, but o mniejszym rozmiarze będzie idealnym wyborem. Rakiety śnieżne dla dzieci są zwykle przeznaczone do swobodnej zabawy i mają podobne właściwości techniczne jak rakiety śnieżne dla dorosłych. Ferrino , Tsl Outdoor i Inook to wiodące marki, które oferują rakiety śnieżne dla mężczyzn, rakiety śnieżne dla kobiet i dzieci.

clouse menu Zamknij