up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoSuunto PM-5/1520 PC Opti
  • Suunto PM-5/1520 PC Opti
  • Suunto PM-5/1520 PC Opti
  • Suunto PM-5/1520 PC Opti
Suunto

Suunto PM-5/1520 PC Opti

Suunto PM-5/1520 PC Opti

Suunto PM-5/1520 PC Opti

plus

Suunto PM-5/1520 PC Opti

Opis produktu Suunto PM-5/1520 PC Opti

- Suunto PM-5 zapewnia duży wybór metrów wysokości, clinometers i połączono wysokość i clinometers.


- Metrów Suunto wysokość są przyrządy do pomiaru wysokości, w szczególności wysokość drzew, z wielką dokładnością i szybkością. Mierniki wysokość może również być używana do określenia kąta gradientu.


- Suunto ręcznych clinometers to precyzyjne urządzenia, stosowane na całym świecie przez inspektorów, inżynierów, kartografów, geologów, górników i architektów i wielu innych do pomiaru wysokości, kątów pionowych i tras szybko i łatwo.


- Obie metrów wysokości i clinometers mieć solidne ciała obudowa wykonana z odpornego na korozję stopu anodyzowanego aluminium. Skala karty uruchomić na specjalnych łożyskach w hermetycznie zamkniętych pojemnikach plastikowych, wypełnionych cieczą, który gwarantuje, że płynnie i szybko zatrzymać.


- Płyn nie zamarznie lub odparować, zachowuje pełne właściwości tłumiące w każdych warunkach pracy i eliminuje irytujące drgania skalę.


- Jest duży wybór skal do wyboru. Są to normalne liniowe skala kątowa, czyli stopni, Gons i Mils jak również procent waga łazienkowa, waga łazienkowa, topograficzne lub metrycznych i specjalny amerykański sieczny skale.

Cechy:


- Kapsułka Akryl- Anodowane Obudowa ze stopu metali lekkich


- Dostosowanie do odczytu optycznego


- Obiektyw bez paralaksy


- Jeweled łożyska


- Płyn tłumiący


- Nylonowy pokrowiec z paskiem pętli


- Smycz Smycz pierścień i metalu


- Dostępne również w stopach skalach na rynek USA


- 2 lata gwarancji


- Wymiary: 75 x 52 x 15 mm


- Waga: 110 g / 3,9 uncji

dane techniczne:


- Anodowane Obudowa ze stopu metali lekkich


- Pętla Smycz i mosiądzu


- Nylonowy pokrowiec z paskiem pętli


- Korekta optyczna


- Otwór Gwint do statywu


Szukasz produktów Suunto, a konkretnie Suunto PM-5/1520 PC Opti? Na trekkinn można znaleźć pełną listę Sprzęt do trekingu górski i outdoor produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego trekkinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje górski i outdoor. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Suunto PM-5/1520 PC Opti

Kolor
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Element jakości.

-

Wielokrotnie korzystałem z Suunto i wiem, że produkują świetne klinometry. Jest to zdecydowanie świetny produkt, który łatwo wykonuje pracę. Nie ma to żadnego wpływu na użytkowanie, ale byłem trochę zawiedziony, że w lewym górnym rogu widoku pojawił się smużący znak, ale tylko zasłaniał około 5 procent, a nie wszystkich ważnych skal.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up