Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Therm-a-rest

Therm-a-rest ProLite

  • Therm-a-rest ProLite
  • Therm-a-rest ProLite

Therm-a-rest ProLite

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Therm-a-rest ProLite

ProLite jest najlżejszym i najbardziej kompaktowy własny pompowania materaca dostępne. Inflacja utrzymuje Własna skonfigurować bardzo proste, a jego pianka Wycinany pakuje małe, łatwe dopasowanie wnętrza najbardziej ultralekkich opakowaniach. Jest to idealne rozwiązanie dla dużych, wysokich przebieg podróży prędkość, przy której liczy się każdy gram. Worek Rzeczy włączone.

Dane techniczne:

Lekkie: Najlżejszy własny materac pompowania dostępne.

Efektywne Ciepło: ukośne kanały wycięte w piance zmniejszyć masę i utrzymują ciepło lepiej niż prostej pianką ciętą.

Wysoce Packable: Ultralight, ukośne cięcia pianki i stożkowy kształt utrzymać materaca ProLite bardzo pakować obsłudze.

Własna Pompowanie: Rozszerzanie rdzenia pianki własnym napełnia; top off z zaledwie kilku oddechów dla spersonalizowanej jędrności.


Kochasz górski i outdoor? Kupuj Therm-a-rest ProLite i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Therm-a-rest. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Śpiwory we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania górski i outdoor, modele Materace zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Therm-a-rest ProLite

Kolor

Recenzje klientów i pytania (5)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Najlepsza mata dywanowa

-

Lekki, kompaktowy, wygodny w plecaku i namiocie, miękki, ciepły, wygodny. Przed zakupem przez ponad 30 lat korzystałem z pianki Iżewsk, która jest niezniszczalna, ale tak wymiarowa i waży więcej niż ten dywan. Teraz przyjaciele są nadal dręczeni, nie wiedząc, jak i gdzie przyczepić piankę, a ja stanę się na haju.))) Weź to, nie pożałujesz, to dywan od bezwarunkowego lidera. Ten model jest najlżejszy. Otrzymano w Tatarstanie w ciągu 12 dni. Produkt jest bez wątpienia oryginalny. Sklep potwierdził swoją niezawodność. Kupując, nie wahaj się poprosić o dodatkowe opakowanie w folii bąbelkowej (folia bąbelkowa). Domyślnie są zapakowane w plastikową torbę, zdarzają się przypadki uszkodzenia podczas transportu.

Polecam !!!

-

Bardzo ładna podkładka. Najlżejsza mata piankowa i najlżejsza mata piankowa (540 g.) Polecam!

Bardzo lekkie!

-

Bardzo lekki i bardzo kompaktowy! Być może worek, w którym jest przechowywany, powinien być nieco większy, ponieważ daje trochę pracy, aby go zatrzymać. Ale jest naprawdę bardzo kompaktowy i lekki!

Bardzo dobry produkt

-

Lekki i niewielki pakiet komfort. Wielki dla plecakiem i biwakowania

Wielki produkt

-

Wielkie światło produktów i packable. U można używać go do plecakiem i biwakowania.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij