Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Trangoworld

Trangoworld Clapton Termic

  • Trangoworld Clapton Termic
  • Trangoworld Clapton Termic

Trangoworld Clapton Termic

Opis produktu Trangoworld Clapton Termic

Odpinany kaptur z zamkiem i rzepem. Kaptur i regulacja głośności. Zawieszka na szyi. Wewnętrzne szwy termoutwardzalne. Wodoodporne zamki. Zwężany kształt. Wodoodporna, oddychająca i wiatroodporna membrana. Wstępnie ukształtowane rękawy. Mankiety regulowane na rzepy. Regulowany dół z elastycznym sznurkiem i stoperami. Izolacja termiczna z miękkiego włókna. Zapinana na zamek kieszeń na piersi. Przednie kieszenie zapinane na zamek. Wewnętrzna kieszeń na suwak z wewnętrznym wyjściem na telefon

Cechy:

Wodoodporny

Oddychająca

Wiatroodporny

Wysoka pojemność cieplna

Projekt techniczny i funkcjonalny

Dane techniczne:

Waga: 325 g

Technologia:

Bluesign®

Standardowe bluesign® idzie o krok dalej niż etykieta ekologiczna. Ze względu na całościowe podejście do tej normy branżowej brane jest pod uwagę nie tylko bezpieczeństwo konsumenta, ale także inne aspekty, w tym zdrowie zawodowe, emisja wody i emisja do powietrza. Oprócz tych ważnych

aspekty, zasada ochrony zasobów odgrywa ważną rolę w standardzie bluesign®. Niezależny standard bluesign® gwarantuje, że cały łańcuch produkcyjny zawiera tylko komponenty i przechodzi przez procesy, które są nieszkodliwe dla ludzi i środowiska. Wykorzystuje tak zwane „Zarządzanie strumieniem wejściowym”, które traktuje produkcję jako serię kroków, które należy indywidualnie certyfikować i monitorować. Wszystkie procesy produkcyjne i chemia muszą spełniać standard bluesign, aby gotowy produkt mógł nosić etykietę bluesign®.

FIBRELIT:

FIBRELITE to włókno rdzeniowe puste w środku opracowane przez Departament Trangoworld® R&D i +, które zapewnia doskonałą izolację termiczną i dobre pocenie się.

Wewnętrzny plus:

Dział badań, rozwoju i innowacji Trangoworld opracował Inner Plus, specjalną wodoodporną, oddychającą i wiatroodporną membranę. Inner Plus oferuje najwyższą ochronę przed trudnymi warunkami pogodowymi i przepuszcza parę, zapewniając, że twoje ciało pozostaje suche podczas wykonywania czynności.

Dane techniczne: Struktura nanoporów. Słup wody:> 10.000 (ISO 811 1981 E). Oddychalność: ± 15.000 gr / m2 / 24h (JISL 1099 1993, B 1, test z użyciem octanu potasu)


Nie czekaj dłużej i kup Trangoworld Clapton Termic. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Trangoworld Clapton Termic, możesz skontaktować się z trekkinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. trekkinn oferuje ekskluzywne produkty Odzież damska dla górski i outdoor i innych aktywności. Nasze Odzież damska sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Kurtki.

Cechy Trangoworld Clapton Termic

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij