up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoTrangoworld Heim UA Kamizelka Elektryczna
  • Trangoworld Heim UA Kamizelka Elektryczna
  • Trangoworld Heim UA Kamizelka Elektryczna
  • Trangoworld Heim UA Kamizelka Elektryczna

Trangoworld Heim UA Kamizelka Elektryczna

Trangoworld Heim UA Kamizelka Elektryczna

Trangoworld Heim UA Kamizelka Elektryczna

plus
Trangoworld

Trangoworld Heim UA Kamizelka Elektryczna

Opis produktu Trangoworld Heim UA Kamizelka Elektryczna

Cechy:


Naprawiono kaptur

Kaptur Regulator twarzy i objętości

Zwężone kształt

Elastyczne i dopasowane mankiety

Wyposażone elastyczna lamówka

Kieszeń zapinana na zamek

Przednie kieszenie na suwak

Wodoodporne

Oddychający

Windproof

Duża pojemność cieplna

Lekkie i wygodne

Ściśliwy w zmniejszonej objętościDane techniczne:


Waga: 675g.Technologia:


Windstopper:


Tkaniny Windstopper łączą całkowitą wiatroodporność z maksymalną oddychalnością. Zaprojektowany z myślą o szerokim zakresie działania i warunków atmosferycznych, nasze tkaniny są tak wygodne i uniwersalne, często stają się ulubionymi codzienne ubrania na zewnątrz, jak również.Trangoworld wykorzystuje w swojej kolekcji kilka odmian dół: "gęś Europejską w dół", "kaczka Europejską w dół", "Goose dół" i "Duck dół".

Istnieją dwa ważne czynniki jakościowe, które określają Downa wydajność odzieży lub śpiwór: jeden jest mieszanką puchu i pierza ("stosunek Mix"), a drugi jest wydajność napełniania ("Fillpower"). "Stosunek Mix": Informacje, takie jak "98/2" oznacza, że ​​wypełnienie odzieży lub śpiwór, ma 98% i 2% w dół piór. Dół utrzymuje lepszą ciepła niż piór. Większa część w dół w stosunku do pióra jest większa izolacja z tej samej masy wypełniającej będą. "Fillpower": "cuin" to jednostka miary, aby sprawdzić się wydajność w zakresie napełniania i kompresji. Im wyższa jest liczba "cuins", wyższa wydajność napełniania będzie. Wynikiem jest produkt o lepszej izolacji.


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Trangoworld Heim UA Kamizelka Elektryczna! Pomyśl o trekkinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania górski i outdoor. trekkinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Trangoworld. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Odzież damska.

Cechy Trangoworld Heim UA Kamizelka Elektryczna

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up