up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoTrangoworld Kasu FI Regular Spodnie
  • Trangoworld Kasu FI Regular Spodnie

Trangoworld Kasu FI Regular Spodnie

plus
Trangoworld

Trangoworld Kasu FI Regular Spodnie

Opis produktu Trangoworld Kasu FI Regular Spodnie

Cechy:

Elastyczny pas z paskiem wstępnie kształtowane kolana

Plecy, kolana i kostki wewnętrzne zbrojenie

Wewnętrzne regulatory hem z elastycznym przewodem i korkiem

slim Fit

boczne kieszenie na suwak widoczny

Pionowa kieszeń na suwak nogi

Powrót kieszenie

Ochrona UV oddychająca

Wodoodporne

Bi elastyczna tkanina zwiększa komfort i swobodę ruchów

uniwersalny wzór

Projekt techniczny i funkcjonalny

Dane techniczne:

Waga: 610g

Technologia:

Bezpłatne ruch:

Dział R & D Trangoworld® + i opracował FREE4MOVE, szereg bielastic tkanin ze specjalnym składnikiem elastomeru, który dostarcza największą elastyczność i dopasowanie do ciała. FRE4MOVE zapewnia użytkownikowi najlepszą swobodę ruchów dla najbardziej wymagających dyscyplin sportowych.

Bluesign zatwierdzony materiał:

W bluesign® standardowe głowice krok dalej niż etykiety ekologicznej. Ze względu na holistyczne podejście do tego standardu w branży, nie tylko bezpieczeństwo konsumentów jest uważany, ale także inne aspekty, w tym higieny pracy, emisji wody i emisji do powietrza są brane pod uwagę. Oprócz tych ważnych aspektach, zasada ochrony zasobów odgrywa ważną rolę w bluesign® standardzie. Niezależny bluesign® standardowy gwarantuje, że cały łańcuch produkcji zawiera jedynie komponenty i przechodzi przez procesy, które są nieszkodliwe dla ludzi i środowiska. Wykorzystuje co nazywa się "strumień wejściowy Management", który widzi produkcję w kilku etapach, które muszą być oddzielnie certyfikat i monitorowane. Wszystkie procesy produkcyjne i chemia musi spełniać Bluesign standard dla gotowego produktu noszą bluesign® etykiety.


Z Trangoworld Kasu FI Regular Spodnie można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Trangoworld i ich produkty do górski i outdoor, odwiedź naszą kategorię Odzież męska, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na trekkinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Trangoworld Kasu FI Regular Spodnie

Długość
Kolor
Właściwości
Typ spodni

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Marka referencyjna trango

-

Trzecie spodnie Trango i wszystko jest idealne. Najwyższa jakość w wymagających warunkach i po znacznie bardziej konkurencyjnej cenie niż inne marki o większej nazwie w branży.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up