up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoTrangoworld Korab Spodnie
  • Trangoworld Korab Spodnie
  • Trangoworld Korab Spodnie

Trangoworld Korab Spodnie

Trangoworld Korab Spodnie

plus
Trangoworld

Trangoworld Korab Spodnie

Opis produktu Trangoworld Korab Spodnie

Cechy:


- Stała z paskiem w talii


- Lamówka wewnętrzna tanka przestawienie


- Slim fit


- kieszenie boczne z widocznym zamkiem dwukolorowych


- Widoczne dwie tylne kieszenie na suwak w kolorze


- Oddychający


- Wodoodporne


- Bi-elastyczna tkanina zwiększa komfort i swobodę ruchów


- SzybkoschnącaDane techniczne:


- Waga: 490 gTechnologia:


Trangoworld B + R + I Wydział opracował FREE4MOVE, zakres bielastic tkanin z elastomeru specjalny składnik, który dostarcza największą elastyczność i zdolność przystosowania się do ciała. FRE4MOVE zapewnia użytkownikowi najlepszą swobodę ruchów dla najbardziej wymagających dyscyplin sportowych.


Głowice bluesign standardowy krok dalej niż oznakowania ekologicznego. Ze względu na holistyczne podejście tego standardu w branży, nie tylko bezpieczeństwo konsumentów jest uważany, ale także inne aspekty, w tym higieny pracy, emisji wody i emisji do powietrza są brane pod uwagę.


Oprócz tych znaczących aspektach, zasada ochrony zasobów odgrywa ważną rolę w Bluesign standard.


Niezależny bluesign średnia gwarantuje, że cały łańcuch produkcji zawiera tylko składniki i przechodzi przez procesy, które są nieszkodliwe dla ludzi i środowiska.


To wykorzystuje tak zwane "wejściowego strumienia Management", który widzi produkcji jako serię etapów, które muszą być oddzielnie certyfikat i monitorowane. Wszystkie procesy produkcyjne i chemia musi spełniać bluesign standard dla produktu gotowego do ponoszenia bluesign etykiety.


Trangoworld Korab Spodnie posiada oficjalną gwarancję Trangoworld. Jako oficjalny detalista Trangoworld, cała nasza oferta produktów górski i outdoor jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W trekkinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Odzież damska, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Spodnie dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Trangoworld Korab Spodnie

Długość
Kolor
Właściwości
Typ spodni

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Są świetne!

-

Prawda jest taka, że ​​są one wielkie spodnie, odporne na wiatr, woda, śnieg ... I w jakim są one są dość grube fresquitos. 10.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up