Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Trangoworld

Trangoworld Moon

  • Trangoworld Moon
  • Trangoworld Moon

Trangoworld Moon

Opis produktu Trangoworld Moon

Okrągły dekolt. Rękaw raglanowy. Krótki rękaw.
Cechy:
Gładki, higieniczny i łatwy w utrzymaniu
Zabieg przeciw mechaceniu się
Dane techniczne:
Waga: 150 g
Bawełna Organiczna 160 G / M2
Technologie:
Silikonowe pranie:
Silikon jest najskuteczniejszym i najczęściej stosowanym związkiem chemicznym do zmiękczania, który zapewnia jednolitą powierzchnię tkaniny i zmiękcza tkaninę lub odzież. Ta metoda prania zapewnia wspaniałą miękkość, trwałość, zachowanie zakładki i miękkość.
Ekologiczny:
W tym asortymencie Trangoworld wykazuje troskę o środowisko naturalne. Produkty z zawieszką ECOLOGICAL zostały opracowane z materiałów naturalnych lub z recyklingu. Aby wzmocnić nasz kompromis, Trangoworld promuje również inicjatywy i projekty związane z ochroną środowiska i troską o środowisko, jak określono w naszym Zobowiązaniu nr 2, do przyszłości, do naszych dzieci i potomków oraz do świata, w którym je opuścimy.
Bawełna organiczna:
Bawełna organiczna jest uprawiana metodami i materiałami mającymi niewielki wpływ na środowisko. Systemy produkcji ekologicznej uzupełniają i utrzymują żyzność gleby oraz ograniczają stosowanie toksycznych i trwałych pestycydów i nawozów.


Lubisz Trangoworld Moon? Zapoznaj się z kolekcją górski i outdoor i odkryj duży wybór produktów do Odzież męska i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla górski i outdoor. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Odzież męska jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Wyprodukowano w portugalii

-

Produkt wykonany w Portugalii, z wysokiej jakości wykończeniami i niepowtarzalnym designem

Uderzający

-

Oryginalne i efektowne, idealne dopasowanie

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij