up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • 360Trangoworld Rybin TRX Spodnie
  • Play videoTrangoworld Rybin TRX Spodnie
  • Trangoworld Rybin TRX Spodnie
Trangoworld
360

Trangoworld Rybin TRX Spodnie

plus

Trangoworld Rybin TRX Spodnie

Opis produktu Trangoworld Rybin TRX Spodnie

Rzep regulowany pas, Stałe szelki, zamki boczne pełne otwarcie, wewnętrzna Wzmocnienie kostki Kevlar, Stałe wewnętrzne getry, boczne kieszenie na zamek błyskawiczny VisibleCechy:


Oddychający

Wodoodporny

Projekt techniczny i funkcjonalny

Wielka adaptacyjność ciałaTechnologia:


TRX:

Zakres TRX produktów jest spełnić te wszystkie odkryte zawodników, którzy zmierzą się ciężkie warunki klimatyczne i geograficzne, a kto da z siebie maksimum w każdym z ich działań i przygód.


Zakres ma kształt odzieży technicznej, które zostały zaprojektowane, aby wykonać na maksimum możliwości w alpinizm i na świeżym powietrzu.


Zakres TRX produktów są produkowane i zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii zarówno w materiałach oraz w funkcjonalności.


Dane techniczne: wytrzymałość, wydajność, zabezpieczenia, funkcjonalność, odporność, technicity.


W sklepie trekkinn z górski i outdoor znajdziesz Trangoworld Rybin TRX Spodnie w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Trangoworld Rybin TRX Spodnie, m.in. z kategorii Odzież damska od swojego sklepu górski i outdoor online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów górski i outdoor na temat sprzętu, a także opinie o Trangoworld Rybin TRX Spodnie.

Cechy Trangoworld Rybin TRX Spodnie

Długość
Kolor
Właściwości
Typ spodni

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Spodnie na szelkach

-

Doskonały materiał, super praktyczny z bocznymi zapięciami.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up