up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • 360Trangoworld TRX2 Shell Spodnie
  • Play videoTrangoworld TRX2 Shell Spodnie
  • Trangoworld TRX2 Shell Spodnie
  • Trangoworld TRX2 Shell Spodnie
  • Trangoworld TRX2 Shell Spodnie
  • Trangoworld TRX2 Shell Spodnie
360

Trangoworld TRX2 Shell Spodnie

Trangoworld TRX2 Shell Spodnie

Trangoworld TRX2 Shell Spodnie

Trangoworld TRX2 Shell Spodnie

plus
Trangoworld

Trangoworld TRX2 Shell Spodnie

Opis produktu Trangoworld TRX2 Shell Spodnie

Techniczne spodnie dla maksymalnych wymagających działań alpinistycznych zimowych. Nowa Gore-Tex ® Pro tkaniny, z lepszą oddychalność, zapewni maksymalny komfort w warunkach wiatrowych i zimnych.


Rzep regulowany pas Odpinany leć bracesFlap zipperFull boczny otwór zippersWaterproof zippersPreshaped kneesBack, kolana i kostki wewnętrzne hem reinforcementVelcro adjusterFixed wewnętrzne gaitersKevlar reinforcementsVisible boczne kieszenie zipCechy:


Oddychająca

Wodoodporny

Ergonomiczna i funkcjonalna konstrukcja

Przeznaczony do ekstremalnych warunków ekspozycji

Projekt techniczny i funkcjonalny

Waga: 710g. (Dla rozmiaru M)
Technologie:


TRX2:


TRX2 linia produktów jest krokiem naprzód z zakresu TRX, zarówno w projektowaniu i parametry techniczne, zarówno w tkanin i materiałów, aby zapewnić maksymalną ochronę i niezawodność, aby optymalnie na granicy swoich możliwości, w najbardziej ekstremalnych atrakcji na świeżym powietrzu, chroniąc w trudniejszych warunków klimatycznych oraz w najbardziej obszernych sytuacji ryzyka.


Urodzony w wyniku ścisłej współpracy między Trangoworld i sportowców, alpinistów i międzynarodowych przewodników górskich, którzy przyczyniając się przez ostatnie lata z ich rozległej wiedzy i doświadczenia w zakresie produktu, jest bezpośrednio zaangażowany jako poligon doświadczalny do rozwoju tej linii ze szczególnym naciskiem na:


- Budowa i specjalna konstrukcja kształt - Szwy w miejscach innych niż krytyk, gdzie zużycie jest mniejsze - Optymalne połączenie tkaniny w różnych obszarach odzieży - system wykrywania Avalanche - kieszenie przednie na wykorzystanie wspinaczki uprzęży lub plecak - Wzmocnienia w obszarach wyższa łza - itp.Gore-tex ® Pro:


Gore-Tex ® Pro jest optymalnym rozwiązaniem dla profesjonalistów oraz na świeżym powietrzu poważnych entuzjastów, którzy muszą zmierzyć się ekstremalną pogodę i trudne warunki. Wykonana z najbardziej wytrzymałych, najbardziej oddychających, tkaniny wodoodporne i trwale chroni przed wiatrem. Spełnia wymagania profesjonalistów i entuzjastów zewnątrz poważne. Zaprojektowany do programu Excel w warunkach obszernych i ekstremalnych. Niezwykle wytrzymałe, wyjątkowo oddychające, trwale wodoszczelne i wiatroszczelne. Dostępny w 2 - i 3-warstwowa budowa: 2 warstwy są giętkie i ciche, 3 warstwy są przeznaczone do stosowania w bardzo trudnych.Recco ®


Elektroniczny system, który umożliwia ofiar lawin znajdować się szybko. System ten jest pasywne-baterie nie są wymagane, nic nie musi być podłączony lub odłączony-w oparciu o zaawansowaną technologię radaru. Składa się z dwóch elementów: reflektorów, zintegrowanych w ubrania, buty i kaski, a sprzęt wyszukiwania, manipulowany przez ratowników ze stacji narciarskich.bluesign ®


Głowice bluesign ® standardowy krok dalej niż oznakowania ekologicznego. Ze względu na kompleksowe podejście tego standardu w branży, nie tylko bezpieczeństwo konsumentów uważa, ale także inne aspekty, w tym ochrony zdrowia, emisji wody i emisji do powietrza są brane pod uwagę. Oprócz tych ważnych aspektów, zasada ochrony zasobów odgrywa ważną rolę w standardzie bluesign ®. Niezależny bluesign ® standardowe gwarancje, że cały łańcuch produkcji tylko zawiera składniki, i przechodzi przez procesy, które są nieszkodliwe dla ludzi i środowiska. Wykorzystuje się to, co nazywa się "Zarządzanie strumień wejściowy" widzi, że wytwarzanie w kilku etapach, które muszą być oddzielnie certyfikat i monitorowane. Wszystkie procesy produkcyjne i chemia musi spełniać standardy dla gotowego bluesign produktu oznakowane bluesign ®.DuPont ™ Kevlar ®


DuPont ™ Kevlar ® włókna są używane w różnych ubrania, akcesoria i plenerowych i sprzętu górskiego, aby pomóc im silniejsze i bardziej wytrzymałe. Z pięć razy wytrzymałości stali przy identycznej masie, włókna Kevlar ® i włókna są w różnych typów, z których każdy posiada własny zestaw właściwości i cech eksploatacyjnych dla różnych potrzeb ochrony.


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w trekkinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach górski i outdoor. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Spodnie, produktów Trangoworld. Dowiedz się więcej o produktach górski i outdoor. Trangoworld TRX2 Shell Spodnie zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Trangoworld TRX2 Shell Spodnie

Długość
Kolor
Właściwości
Typ spodni

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up