up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoTrangoworld Uhsi Fi Regular TRX Spodnie
  • Trangoworld Uhsi Fi Regular TRX Spodnie
Trangoworld

Trangoworld Uhsi Fi Regular TRX Spodnie

plus

Trangoworld Uhsi Fi Regular TRX Spodnie

Opis produktu Trangoworld Uhsi Fi Regular TRX Spodnie

Opis:

Elastyczna talia z paskiem

Preshaped knees

Wzmocnienie pleców, kolan i wewnętrznych kostek

Zamek na zamek błyskawiczny

Slim fit

Widoczne kieszenie boczne z zamkiem błyskawicznym

Zip pionowe kieszenie na nogawkach

Tylne kieszenie na suwak

Cechy:

Oddychający

Ochrona przed promieniowaniem UV

Elastyczna tkanina Bi zapewnia maksymalny komfort i swobodę ruchów

Szybkoschnacy

Konstrukcja techniczna i wytrzymała

Trochę odporne na ścieranie

Dane techniczne:

Waga: 480g

Technologia:

Cordura ® Bi stretch Quick Dry:

Bi stretch, wytrzymała i lekka wytrzymałość. Szybka obróbka na sucho. Wysoka odporność na ścieranie. Nowoczesna estetyka i wygoda.

Free4Move:

Dział Trangoworld® R & D + i opracował FREE4MOVE, gamę bielastycznych tkanin ze specjalnym składnikiem elastomerowym, który zapewnia największą elastyczność i zdolność przystosowania się do ciała. FRE4MOVE zapewnia użytkownikowi najlepszą swobodę ruchów w najbardziej wymagających sportach.

DuPont? Kevlar ®:

DuPont? Włókna Kevlar ® są używane w różnych ubraniach, akcesoriach oraz sprzęcie zewnętrznym i górskim, aby pomóc im stać się silniejszymi i trwalszymi. Z pięciokrotną wytrzymałością stali przy jednakowej wadze, włókna i włókna Kevlar® występują w różnych typach, każdy z własnym zestawem właściwości i właściwościami użytkowymi dla różnych potrzeb ochrony.

bluesign ®:

Standard bluesign® jest o krok dalej niż etykieta ekologiczna. Ze względu na holistyczne podejście do tego standardu przemysłowego uwzględnia się nie tylko bezpieczeństwo konsumenta, ale także inne aspekty, w tym zdrowie w miejscu pracy, emisję wody i emisję do powietrza. Oprócz tych ważnych aspektów, zasada ochrony zasobów odgrywa ważną rolę w standardzie bluesign®. Niezależny standard bluesign® gwarantuje, że cały łańcuch produkcyjny zawiera tylko komponenty i przechodzi przez procesy nieszkodliwe dla ludzi i środowiska. Wykorzystuje to, co się nazywa: Zarządzanie strumieniem wejściowym? to postrzega produkcję jako serię kroków, które muszą być indywidualnie certyfikowane i monitorowane. Wszystkie procesy produkcyjne i chemia muszą spełniać standard bluesign dla gotowego produktu oznaczonego etykietą bluesign®.


Trangoworld Uhsi Fi Regular TRX Spodnie posiada oficjalną gwarancję Trangoworld. Jako oficjalny detalista Trangoworld, cała nasza oferta produktów górski i outdoor jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W trekkinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Odzież damska, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Spodnie dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Trangoworld Uhsi Fi Regular TRX Spodnie

Długość
Kolor
Właściwości
Typ spodni

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Doskonałe spodnie

-

bardzo dobre spodnie trekkingowe, doskonały design i kolor. Tylko, że są trochę za duże, zapytałem L, ponieważ powiedział wąski wzór, ale tak nie jest.

Bardzo dobra jakość

-

Idealne dopasowanie, ciepło i są wodoodporne

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up