up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoTrangoworld Wifa Ua Regular Spodnie
  • Trangoworld Wifa Ua Regular Spodnie
  • Trangoworld Wifa Ua Regular Spodnie
  • Trangoworld Wifa Ua Regular Spodnie
  • Trangoworld Wifa Ua Regular Spodnie

Trangoworld Wifa Ua Regular Spodnie

Trangoworld Wifa Ua Regular Spodnie

Trangoworld Wifa Ua Regular Spodnie

Trangoworld Wifa Ua Regular Spodnie

plus
Trangoworld

Trangoworld Wifa Ua Regular Spodnie

Opis produktu Trangoworld Wifa Ua Regular Spodnie

Cechy:

Naprawiono talię

Wewnętrzna elastyczna talia

Preshaped knees

Regulacja wewnętrznego brzegu z elastycznym sznurkiem i korkiem

Slim fit

Kieszenie boczne

Poziome kieszenie na nogawkach

Pionowe kieszenie na nogawkach

Tylna kieszeń

Wodoodporne

Elastyczna tkanina Bi zapewnia maksymalny komfort i swobodę ruchów

Lekko szczotkowane wnętrze zapewnia miękkość i przyjemny dotyk

Projekt techniczny i funkcjonalny

Dane techniczne:

Waga: 505g

Technologia:

FREE4MOVE:

Dział Trangoworld R & D + i opracował FREE4MOVE, gamę bielastycznych tkanin ze specjalnym składnikiem elastomerowym, który zapewnia największą elastyczność i zdolność przystosowania się do ciała. FRE4MOVE zapewnia użytkownikowi najlepszą swobodę ruchów w najbardziej wymagających sportach.

Standard bluesign jest o krok dalej niż etykieta ekologiczna. Ze względu na holistyczne podejście do tego standardu przemysłowego uwzględnia się nie tylko bezpieczeństwo konsumenta, ale także inne aspekty, w tym zdrowie w miejscu pracy, emisję wody i emisję do powietrza.

Poza tymi ważnymi aspektami, zasada ochrony zasobów odgrywa ważną rolę w ramach standardu bluesign. Niezależny standard bluesign gwarantuje, że cały łańcuch produkcyjny zawiera tylko komponenty i przechodzi przez procesy nieszkodliwe dla ludzi i środowiska.

Wykorzystuje to, co nazywa się "Zarządzanie strumieniem wejściowym", które postrzega produkcję jako serię kroków, które muszą być indywidualnie certyfikowane i monitorowane. Wszystkie procesy produkcyjne i chemia muszą spełniać standard bluesign dla gotowego produktu, aby nosić bluesign etykiet.


Trangoworld Wifa Ua Regular Spodnie posiada oficjalną gwarancję od marki Trangoworld. Zakupy w naszym sklepie online górski i outdoor , pozwalają na zakup Trangoworld Wifa Ua Regular Spodnie prosto do domu w ciagu kilku dni. W tej chwili produkt jest dostępny w magazynie, a cena to 128.1135 $. Nie przegap!

Cechy Trangoworld Wifa Ua Regular Spodnie

Długość
Kolor
Właściwości
Typ spodni

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Zaleca

-

Polecam ten pagina.Entrega szybkiego produktu oraz po stronie produktu w porządku. Jestem bardzo zadowolony z servicio.volvere zakupu. Salutem.

Bardzo zadowolony z zakupu

-

Hello! Ja i moja ZAMÓWIENIE doszła i jestem bardzo zadowolony z tego COMPRA.LA .RECOMIENDO TIENDA.VOLVERE idealny rozmiar do zakupu.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up