up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Tsl outdoor

Tsl outdoor 325 Initial Snowshoes

Tsl outdoor 325 Initial Snowshoes

plus
  • Play videoTsl outdoor 325 Initial Snowshoes
  • Tsl outdoor 325 Initial Snowshoes
  • Tsl outdoor 325 Initial Snowshoes

Tsl Outdoor 325 Initial Snowshoes

Opis produktu Tsl outdoor 325 Initial Snowshoes

Pokład:
Kształt klepsydry: pozwala na łatwiejsze chodzenie podczas chodzenia
Projekt 3d: maksymalna przyczepność pod górę i boczna trakcja pod stopą

Wiążący:
Elastyczne wiązanie zapewnia wysoki poziom elastyczności stopy
Regulacja blokady: ta łatwa w użyciu regulacja zapamiętuje rozmiar buta podczas wszystkich wycieczek na rakietach śnieżnych.

Boa® Fit System: wybierz szybkie, bezproblemowe i precyzyjne dopasowanie.
Zwinność i szybkość: system dopasowania Boa® umożliwia szybsze, silniejsze zmiany kierunku poprzez płynne połączenie między sprzętem a ciałem.
Moc i precyzja: moc bez kompromisów w precyzji, system Boa® Fit zapewnia bardziej wybuchową akcję i niezrównaną dokładność.

Regulacja boczna: zapewniają większy komfort dzięki systemowi regulacji bocznej, który akceptuje każdą szerokość buta, aby zapewnić maksymalne otoczenie stopy.

Dokręcanie za pomocą systemu zapadkowego dla bezpiecznego i szybkiego dopasowania

Wygodny pasek z materiału Bi

System pochłaniania dźwięku i wstrząsów (SSAS)

Łatwe podnoszenie pięty, aktywowane przez pchnięcie kijemSpecyfikacje:

Rozmiary butów: 7 m> 13 m
Waga użytkownika: 110> 260 funtów
Rozmiary: 23,4 x 8,6 ”
Waga: 2,05 funta x 2
Raki: 2 x 6
Zęby przednie: Ok

Technologie:

Projekt 3D:
Te pokłady korzystają z krawędzi o zmiennej wysokości, zapewniających lepszą przyczepność na stokach zjazdowych i doskonałą przyczepność na wszystkich rodzajach śniegu (opatentowany przez TSL).

Kształt klepsydry:
Rakiety śnieżne TSL łączą wzorowy komfort z maksymalną wydajnością we wszystkich rodzajach śniegu. Kształt klepsydry pozwala na naturalne chodzenie i zapewnia doskonałe G.

System dopasowania Boa®:
Tarcza systemowa Boa® Fit zapewnia szybkie, bezproblemowe i precyzyjne dopasowanie. Zwinność i szybkość: system dopasowania Boa® umożliwia szybszy, mocniejszy kierunkowy kanał

Regulacja boczna:
Większy komfort dzięki systemowi regulacji bocznej, który zaakceptuje każdą szerokość buta, aby zapewnić maksymalne otoczenie stopy. Patent TSL

Regulacja blokady 1:
Po prostu naciśnij przyciski regulacji zamka i przesuń element pięty do pożądanego rozmiaru, a będzie on gotowy do użycia podczas wszystkich przyszłych wycieczek.

SSAS:
Dźwięk i system pochłaniania wstrząsów - Patent Tsl nie jest bardziej uciążliwy niż chodzenie po cichych terenach wiejskich. Tsl rozwiązał ten problem z I

Łatwe wejście:
Drążki do wspinaczki ułatwiają chodzenie podczas długich podjazdów i zmniejszają zmęczenie mięśni łydek. Flotacja jest aktywowana przez proste popchnięcie
Tsl outdoor 325 Initial Snowshoes posiada oficjalną gwarancję od marki Tsl outdoor. Zakupy w naszym sklepie online górski i outdoor , pozwalają na zakup Tsl outdoor 325 Initial Snowshoes prosto do domu w ciagu kilku dni. W tej chwili produkt jest dostępny w magazynie, a cena to 175.71278 $. Nie przegap!

Cechy Tsl outdoor 325 Initial Snowshoes

Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

W porządku !!!

-

Świetny produkt dotarł zgodnie z harmonogramem.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up