up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Tsl outdoor

Tsl outdoor Symbioz Hyperflex Original Podgrzewane Manetki

Tsl outdoor Symbioz Hyperflex Original Podgrzewane Manetki

Tsl outdoor Symbioz Hyperflex Original Podgrzewane Manetki

Tsl outdoor Symbioz Hyperflex Original Podgrzewane Manetki

Tsl outdoor Symbioz Hyperflex Original Podgrzewane Manetki

plus
  • Play videoTsl outdoor Symbioz Hyperflex Original Podgrzewane Manetki
  • Tsl outdoor Symbioz Hyperflex Original Podgrzewane Manetki
  • Tsl outdoor Symbioz Hyperflex Original Podgrzewane Manetki
  • Tsl outdoor Symbioz Hyperflex Original Podgrzewane Manetki
  • Tsl outdoor Symbioz Hyperflex Original Podgrzewane Manetki
  • Tsl outdoor Symbioz Hyperflex Original Podgrzewane Manetki

Tsl Outdoor Symbioz Hyperflex Original Podgrzewane Manetki

Opis produktu Tsl outdoor Symbioz Hyperflex Original Podgrzewane Manetki

Rakiety śnieżne Symbioz Hyperflex Original: Połączenie innowacji dostępnych w Symbioz Original (od precyzji, wiązania wokół koncepcji Hyperflex) pomaga uczynić chodzenie bezpieczniejszym, wygodniejszym i bardziej naturalnym, eliminując wszelkie nierówne plamy z terenu. Oswajanie gór stanie się dziecinnie proste!

Naturalny krok:

Niezwykle elastyczny i lekki z ergonomicznym wiązaniem, Symbioz dostosowuje się do nierówności terenu, zapewniając niezwykłą przyczepność. Wkładki zapewniają elastyczność i lekkość oraz dają poczucie swobody i łatwości.

Wzmocnienia termoplastyczne:

Wzmocnienia termoplastyczne obsługują ograniczenia odkształcenia SYMBIOZ, zapewniając naturalny krok zarówno w fazie zginania, jak i skręcania.

Wiążący:

Elastyczne wiązanie zapewnia wysoki poziom elastyczności stopy

Regulacja blokady: Ta łatwa w użyciu regulacja zapamiętuje rozmiar buta podczas wszystkich wypraw na rakietach śnieżnych.

BOA® FIT SYSTEM: System kół Boa® Fit System pomaga precyzyjnie i równomiernie rozprowadzić wiązanie, zmniejszając w ten sposób punkty nacisku z przodu stopy.

Regulacja boczna: oferują większy komfort dzięki systemowi regulacji bocznej, który akceptuje dowolną szerokość buta, zapewniając maksymalne otoczenie stopy.

Dokręcanie poprzez system zapadkowy zapewnia bezpieczne i szybkie dopasowanie

Komfortowy pasek z dwóch materiałów

System pochłaniania dźwięku i wstrząsów (SSAS)

Łatwe podnoszenie pięty, aktywowane przez popchnięcie drążkiem

Trakcja:

Jeszcze nigdy rakieta śnieżna nie oferowała tak wyjątkowej przyczepności. W połączeniu z pionowymi ostrzami dwukierunkowe raki ze stali nierdzewnej umieszczone pod stopą zapewniają niesamowitą przyczepność (pod górę), doskonałą przyczepność (pod górę) i doskonałą kontrolę dryfu (pochylenie). Elastyczna rama dostosowuje się do ukształtowania terenu, zapewnia doskonałą stabilność i pełne bezpieczeństwo oraz pozwala uniknąć nagłego poślizgu w puchu.

Przednie zęby zapewniają maksymalną przyczepność na stromych zboczach.

Pionowe ostrza zapewniają doskonałą przyczepność i kontrolę na pochyłościach lub stromych stokach na miękkim śniegu.

8 stalowych końcówek.

Wygoda i łatwość:

Wygodne i łatwe do założenia dzięki funkcji wstępnej regulacji, która zapamiętuje rozmiar buta, teleskopowe wiązania Symbioz podkreślają ruch stopy zapewniany przez ramę. Podnośnik pięty Easy Ascent wbudowany w wiązanie jest aktywowany przez proste naciśnięcie w dół od drążka. Ponadto podczas wchodzenia nie będziesz odczuwać dyskomfortu pod stopą, ponieważ Twój ciężar rozkłada się na całej wiązanej pięcie. W ramie. Nowy system podnoszenia pięty Easy Ascent, wbudowany w wiązanie, aktywowany jest przez popchnięcie go kijem.

Technologia:

Koncepcja Hyperflex:

Naturalny krok: bardzo elastyczny i lekki z ergonomicznym wiązaniem, Symbioz dostosowuje się do nierówności terenu, zapewniając niezwykłe

Kształt klepsydry:

Rakiety TSL łączą wzorowy komfort z maksymalną wydajnością na wszystkich rodzajach śniegu. Kształt klepsydry pozwala chodzić naturalnie i zapewnia doskonałą przyczepność.

System dopasowania Boa ®:

System kół Boa® Fit System pomaga precyzyjnie i jednolicie rozprowadzić wiązanie, zmniejszając w ten sposób punkty nacisku z przodu stopy.

Regulacja boczna:

Większy komfort dzięki bocznemu systemowi regulacji, który akceptuje dowolną szerokość buta, zapewniając maksymalne otoczenie stopy. Patent TSL

Regulacja blokady 1:

Wystarczy nacisnąć przyciski regulacji blokady i przesunąć piętę do pożądanego rozmiaru, a będzie ona gotowa do użycia na wszystkich przyszłych wyjazdach.

SSAS:

System pochłaniania dźwięku i wstrząsów - patent TSL

Nie ma nic bardziej szkodliwego niż głośne spacery po cichym terenie. TSL rozwiązał ten problem dzięki systemowi pochłaniania dźwięku i wstrząsów.

Łatwe wejście:

Drążki wspinaczkowe ułatwiają chodzenie podczas długich podjazdów i zmniejszają zmęczenie mięśni łydek.

Flotacja jest aktywowana przez popchnięcie jej kijem, abyś nie musiał się schylać.


Z Tsl outdoor Symbioz Hyperflex Original Podgrzewane Manetki można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Tsl outdoor i ich produkty do górski i outdoor, odwiedź naszą kategorię Sprzęt do trekingu, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na trekkinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Tsl outdoor Symbioz Hyperflex Original Podgrzewane Manetki

Kolor

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up