up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Tsl outdoor
360

Tsl outdoor Symbioz Racing Snowshoes

Tsl outdoor Symbioz Racing Snowshoes

Tsl outdoor Symbioz Racing Snowshoes

plus
  • 360Tsl outdoor Symbioz Racing Snowshoes
  • Play videoTsl outdoor Symbioz Racing Snowshoes
  • Tsl outdoor Symbioz Racing Snowshoes
  • Tsl outdoor Symbioz Racing Snowshoes
  • Tsl outdoor Symbioz Racing Snowshoes

Tsl Outdoor Symbioz Racing Snowshoes

Opis produktu Tsl outdoor Symbioz Racing Snowshoes

Rakiety śnieżne SYMBIOZ RACING: Symbioz Racing został specjalnie zaprojektowany dla entuzjastów szybkich rakiet śnieżnych. Ich ekstremalna elastyczność zapewnia całkowicie naturalny krok, fantastyczne przenoszenie ciężaru i niezrównaną lekkość (320 g na stopę), dzięki czemu rakiety te stanowią naturalne przedłużenie ciała.

RAMA
Rama Hyperflex Concept zapewnia całkowicie naturalne uderzenie i napęd stopy, zapewniając, że Twój krok jest tak naturalny, jak to możliwe, aby zapewnić maksymalną przyczepność zarówno w rakietach śnieżnych, jak i na śniegu. Dzięki pamięci kształtu, rakiety te gromadzą energię po wygięciu i uwalniają ją pod koniec kroku.

ZAŁĄCZNIK
Błyskawicznie dokręć i rozluźnij rakiety śnieżne za pomocą wstępnie ustawionych ustawień, które przechowują pamięć Twojej stopy: wstępnie dostosuj długość, palec i piętę + pasek napinający i wsuń je bez wysiłku.

SZCZEGÓŁOWE FUNKCJE:

ROZMIARY OBUWIA: 6w> 13m
WAGA UŻYTKOWNIKA: 90> 220 funtów
ROZMIARY: 21 x 8
WAGA: 330gr x 2
CRAMPONS: 2 x 4

UCHWYT:

Ekstremalny chwyt z 4 ćwiekami i paskiem atraction pod piętą, które można dopasować do dowolnego rozmiaru stopy (patent TSL).

Ten model jest zgodny z europejskimi i amerykańskimi normami regulacyjnymi dotyczącymi wyścigów w rakietach śnieżnych. Ultra lekki (320 g na stopę).

Wszystkie nasze pary rakiet śnieżnych są dostarczane z torbami do transportu i przechowywania.

KONCEPCJA HYPERFLEX:

NATURALNY PASEK: Wyjątkowo elastyczny i lekki z ergonomicznym wiązaniem, Symbioz dostosowuje się do nierówności terenu, zapewniając niezwykłą przyczepność. Wkładki zapewniają elastyczność i lekkość oraz dają poczucie swobody i łatwości.


Kupuj swoje ulubione Sprzęt do trekingu modele i ciesz się górski i outdoor. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Tsl outdoor Symbioz Racing Snowshoes. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Tsl outdoor Symbioz Racing Snowshoes, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w górski i outdoor telefonicznie lub email.

Cechy Tsl outdoor Symbioz Racing Snowshoes

Kolor

Recenzje klientów i pytania (3)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Ups, wciąż nie mam rakiet śnieżnych !!

-

Niemożliwe do skomentowania Nie mam rakiet

Super jakość

-

wiązanie jest bardzo proste i niezawodne, a elastyczność rakiety pozwala naprawdę na długi czas bez zmęczenia nawet podczas kilkugodzinnego wyścigu

Wiążąca stylu

-

Czy te rakiety mają powiązania, jak na zdjęciu lub nowsze Wiązania stylu z dodatkowym paskiem na stopę?

Nasi eksperci odpowiadają

Te rakiety mają powiązania obrazu. Dzięki.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up