up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoVAUDE Bike Inner III Pień
  • VAUDE Bike Inner III Pień
  • VAUDE Bike Inner III Pień
  • VAUDE Bike Inner III Pień

VAUDE Bike Inner III Pień

VAUDE Bike Inner III Pień

VAUDE Bike Inner III Pień

plus
VAUDE

VAUDE Bike Inner III Pień

Opis produktu VAUDE Bike Inner III Pień

To wszystko o noszeniu Te spodnie rowerowe wewnętrzne są wyposażone w wysoko wydajne, wygodne kozice i są wykonane z materiału ekologicznego produkowanego Bluesign certyfikatem.


Noś je w jednej z naszych podróży i miasta, a górskie spodnie dla skoordynowanych warstw wspaniały wygląd i wydajność.Cechy:


Giemza

Chwytak na mankietach

Wysoka rozciągliwość materiału

Elastyczny pasDane techniczne:


Materiał:


Główne tkaniny: 87% poliester

13% elastan

Waga: 76gTechnologia:


Bluesign:

Bluesign jest światy najbardziej rygorystyczny standard ochrony środowiska, ochrony konsumentów i siły roboczej. Wszystkie istotne aspekty środowiskowe są oceniane produkcji i stale optymalizowane: materiałów, energii, wody, wody i powietrza, emisji, poziomu hałasu, odpadów, postępowania z substancjami niebezpiecznymi. Produkty wykonane co najmniej w 90% z certyfikowanych materiałów Bluesign są oznaczone jako "Bluesign zatwierdzone tkaniny".


UPF 25:

Bardzo dobra ochrona przed promieniowaniem UV, dzięki czemu można cieszyć się słońcem i sportów górskich dobrze chroniony. UPF Ocena z 25 oznacza, że ​​dany fragment tkaniny umożliwia maksymalną w wysokości 4% (<1/25), promieni UV, które dotknęły go przeniknąć through.The ochrona przed promieniowaniem UV jest tworzony przez wybór włókna, splot, grubości materiału albo przez wprowadzanie dwutlenku tytanu "ekranu ochronnego" na tkaninie. Dwutlenek tytanu jest całkowicie przyjazny dla środowiska i została przyznana przez UE jako nieszkodliwe.


Stretch:

Odcinek tkaniny pochodzą z obu spandeksu w tkaninie lub z rodzaju dzianiny lub splotu stosowanego do materiału. Zapewnia maksymalną swobodę ruchów.


Krój Race:

Produkty z tym logo są cięcia przytulanie ciała i są specjalnie zaprojektowane do miejsca siedzenia zawodników drogowych i rowerzystów górskich.


Womens_active_cycling_l:

Kobiety aktywne na rowerze (8mm)

    Warstwa pianki amortyzujące (60 kg / m3) Otwórz pianki dla lepszej oddychalności porów Kobiety Anatomiczny kształt Elastyczna i bez szwu budowa Miękkie i hipoalergiczne (Öko Tex 100);


W sklepie trekkinn z górski i outdoor znajdziesz VAUDE Bike Inner III Pień w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do VAUDE Bike Inner III Pień, m.in. z kategorii Odzież damska od swojego sklepu górski i outdoor online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów górski i outdoor na temat sprzętu, a także opinie o VAUDE Bike Inner III Pień.

Cechy VAUDE Bike Inner III Pień

Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up