up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoVAUDE Escape Kapelusz
  • VAUDE Escape Kapelusz
VAUDE

VAUDE Escape Kapelusz

plus

VAUDE Escape Kapelusz

Opis produktu VAUDE Escape Kapelusz

Eco biegów przyjazny deszczu. Ten lekki deszcz kapelusz z podszewka z siatki zapewnia niezawodną ochronę przed mokrą wietrznej pogody. Materiał został wyprodukowany zgodnie z normą przyjazne ekologicznego Bluesign.Cechy:


2 warstwy tkaniny

Szerokie rondo

Przechowywanie możliwość wewnątrz

Regulowany elastycznym sznurkiem

Z lekka podszewka z siatki

Wyszywane logoDane techniczne:


Materiał:


Główne tkaniny twarzy: 100% poliester

Membrana: 100% poliuretan

Podszewka: 100% poliester

Waga: 52gTechnologia:


Bluesign:

Bluesign zatwierdzone fabricbluesign jest światy najbardziej rygorystyczny standard ochrony środowiska, ochrony konsumentów i siły roboczej. Wszystkie istotne aspekty środowiskowe są oceniane produkcji i stale optymalizowane: materiałów, energii, wody, wody i powietrza, emisji, poziomu hałasu, odpadów, postępowania z substancjami niebezpiecznymi. Produkty wykonane co najmniej w 90% z certyfikowanych materiałów Bluesign są oznaczone jako "Bluesign zatwierdzone tkaniny".


Ceplex Aktywny:

Ceplex Active to najwyższej jakości membranę lub powłokę trwale wodoszczelna, oddychająca i wiatroszczelna. Posiada min. słup wody 10.000 m (JIS L 1092 B). Membrana ta jest w 100% PTFE darmo.


Doskonała ochrona przed promieniowaniem UV, dzięki czemu można cieszyć się słońcem i sportów górskich dobrze chroniony. Ocena UPF 50+ oznacza, że ​​dany fragment tkaniny pozwala mniej niż 2% (<1/50), promieni UV, które dotknęły go penetrować. Jest taki sam jak 98% ochrony przed UV protection.The UV jest tworzony przez wybór włókien, sploty, grubość materiału albo przez wprowadzanie dwutlenku tytanu "ekranu ochronnego" na tkaninie. Dwutlenek tytanu jest całkowicie przyjazny dla środowiska i została przyznana przez UE jako nieszkodliwe.


Zielony Kształt:

Zielony Kształt jest gwarancją VAUDE przyjaznych dla środowiska produktów wykonanych z materiałów ekologicznych i zasobów przyjaznej produkcji. Najlepsze dla człowieka i przyrody. Kryteria są surowe: towar może posiadać tylko Zieloną Shape Label, gdy spełnia standardów "produktów Bluesign", lub został farbowane VAUDE eColour lub jest wykonany z co najmniej 90% z materiałów przyjaznych dla środowiska, takich jak: • Bluesign zatwierdzonego materiału • bawełna • Materiały pochodzące z recyklingu • połączenie ich z co najmniej 35% Tencel lub konopi.


VAUDE Escape Kapelusz kupisz w wielu wariantach i kolorach. Jeśli interesuje Cię zakup VAUDE Escape Kapelusz z naszego sklepu online górski i outdoor - trekkinn, nie zastanawiaj się dłużej i kupuj z odstawą do domu. W trekkinn znajdziesz najniższe ceny górski i outdoor sprzętu od VAUDE.

Cechy VAUDE Escape Kapelusz

Kolor
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Pokrywa

-

W PORZĄDKU

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up