up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • 360VAUDE Farley Capri IV Kij I Pędzel
  • Play videoVAUDE Farley Capri IV Kij I Pędzel
  • VAUDE Farley Capri IV Kij I Pędzel
  • VAUDE Farley Capri IV Kij I Pędzel
  • VAUDE Farley Capri IV Kij I Pędzel
  • VAUDE Farley Capri IV Kij I Pędzel
360

VAUDE Farley Capri IV Kij I Pędzel

VAUDE Farley Capri IV Kij I Pędzel

VAUDE Farley Capri IV Kij I Pędzel

VAUDE Farley Capri IV Kij I Pędzel

plus
VAUDE

VAUDE Farley Capri IV Kij I Pędzel

Opis produktu VAUDE Farley Capri IV Kij I Pędzel

Nasz popularny travel-classic w pochlebne długość capri. Uniwersalne spodnie trekkingowe, niewielki rozmiar pakietu, wykonany z gładkiej tkaniny i elastyczna szybkiego suszenia, z UPF 50 +.Cechy:


- Kolana przegubowe


- Wykończenie pochłaniające


- 1 kieszeń na zamek leg


- 2 tylne kieszenie


- 2 przednie kieszenie slajdów


- 1 kieszeń na zamek bezpieczeństwa w prawej przedniej kieszeni


- Pasek z wkładkami naciąganychDane techniczne:


- Główne tkaniny: 100% PoliamidTechnologia:


UPF-50 +


Doskonała ochrona przed promieniowaniem UV, dzięki czemu można cieszyć się słońcem i sportów górskich dobrze zabezpieczony. UPF 50 Ocena + oznacza, że ​​dany fragment tkaniny umożliwia mniej niż 2% (<1/50) z promieniowaniem UV, które trafiają do przenikać.


To jest takie samo jak 98% ochrony UV. Ochrona przed promieniowaniem UV jest utworzony przez wybór włókien, splot, a grubość materiału lub przez wprowadzenie dwutlenku tytanu "ekran ochronny" na tkaninie. Dwutlenek tytanu jest całkowicie przyjazne dla środowiska i została przyznana przez UE jako nieszkodliwe.


Zielony Kształt jest znak jakości VAUDEs na produkty, które są specjalnie produkowane dla środowiska. Kryteria są surowe: tylko produkty, które zawierają co najmniej 90% bawełna, materiałów pochodzących z recyklingu, lub włókno drzewne Tencel lub zostały barwione z przyjaznego dla środowiska procesu eColour VAUDE, lub spotkać światy najbardziej rygorystyczne normy ochrony środowiska Bluesign mogą nosić Zielony Kształt znak jakości.


bluesign tkaniny z atestem-


Średnia bluesign jest światowym standardem tekstylne najbardziej restrykcyjny w zakresie ochrony środowiska, ochrony konsumentów i bezpieczeństwa pracy.


Wszystkie aspekty środowiskowe produkcji oceniane są na pokazie: wody i powietrza emisji, poziomu hałasu, zużycia energii i materiałów, jak również warunki pracy związane z materiałami niebezpiecznymi.


Produkty, które są wykonane z co najmniej 90% Bluesign certyfikowanych materiałów podano w "tkaniny" bluesign zatwierdzoną etykietę.


Z VAUDE Farley Capri IV Kij I Pędzel można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę VAUDE i ich produkty do górski i outdoor, odwiedź naszą kategorię Odzież damska, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na trekkinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy VAUDE Farley Capri IV Kij I Pędzel

Długość
Kolor
Właściwości
Typ spodni

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up