up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • 360VAUDE Farley Stretch Capri II Kij I Pędzel
  • Play videoVAUDE Farley Stretch Capri II Kij I Pędzel
  • VAUDE Farley Stretch Capri II Kij I Pędzel
  • VAUDE Farley Stretch Capri II Kij I Pędzel
  • VAUDE Farley Stretch Capri II Kij I Pędzel
VAUDE
360

VAUDE Farley Stretch Capri II Kij I Pędzel

VAUDE Farley Stretch Capri II Kij I Pędzel

VAUDE Farley Stretch Capri II Kij I Pędzel

plus

VAUDE Farley Stretch Capri II Kij I Pędzel

Opis produktu VAUDE Farley Stretch Capri II Kij I Pędzel

Nasz klasyczny Capri właśnie dostał klasę! Te bardzo wygodne spodnie capri zostały całkowicie przerobione i wrócił na nowe spojrzenie i przyjaznego dla środowiska materiału kwalifikowanego bluesign. Nowy pasek, wysoki udział odcinku i segmentów przegubowych kolan zapewniają jeszcze większy komfort niż dotychczas.


Łatwe w pielęgnacji, szybkoschnący materiał zapewnia niezawodne działanie. Z kieszeniami na suwak, aby zachować swoje kieszenie zbieranych.Cechy:


- Materiał typu stretch


- 2 przednie kieszenie z odwróconym zamkiem


- 1 tylna kieszeń z odwróconym zamkiem


- Regulowany pasek z rzepemDane techniczne:


- Główne tkaniny: 88% poliamid, 12% elastan


- Waga: 0,27 kilogramyTechnologia:


UPF-50 +


Doskonała ochrona przed promieniowaniem UV, dzięki czemu można cieszyć się słońcem i sportów górskich dobrze zabezpieczony. UPF 50 Ocena + oznacza, że ​​dany fragment tkaniny umożliwia mniej niż 2% (<1/50) z promieniowaniem UV, które trafiają do przenikać. To jest takie samo jak 98% ochrony UV.


Ochrona przed promieniowaniem UV jest utworzony przez wybór włókien, splot, a grubość materiału lub przez wprowadzenie dwutlenku tytanu "ekran ochronny" na tkaninie. Dwutlenek tytanu jest całkowicie przyjazne dla środowiska i została przyznana przez UE jako nieszkodliwe.


Rozciągać


Odcinek tkaniny pochodzą z obu spandeksu w tkaninie lub z rodzaju dzianiny lub splotu stosowanego do materiału. Odcinek tkaniny zwiększa komfort i wydajność odzieży, ponieważ oferuje bardzo wysoką swobodę ruchów.


Zielony Kształt jest znak jakości VAUDEs na produkty, które są specjalnie produkowane dla środowiska. Kryteria są surowe: tylko produkty, które zawierają co najmniej 90% bawełna, materiałów pochodzących z recyklingu, lub włókno drzewne Tencel lub zostały barwione z przyjaznego dla środowiska procesu eColour VAUDE, lub spotkać światy najbardziej rygorystyczne normy ochrony środowiska mogą bluesign ® nieść Zielony znak jakości Shape.


bluesign tkaniny z atestem-


Średnia bluesign jest światowym standardem tekstylne najbardziej restrykcyjny w zakresie ochrony środowiska, ochrony konsumentów i bezpieczeństwa pracy.


Wszystkie aspekty środowiskowe produkcji oceniane są na pokazie: wody i powietrza emisji, poziomu hałasu, zużycia energii i materiałów, jak również warunki pracy związane z materiałami niebezpiecznymi.


Produkty, które są wykonane z co najmniej 90% Bluesign certyfikowanych materiałów podano w "tkaniny" bluesign zatwierdzoną etykietę.


W sklepie trekkinn z górski i outdoor znajdziesz VAUDE Farley Stretch Capri II Kij I Pędzel w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do VAUDE Farley Stretch Capri II Kij I Pędzel, m.in. z kategorii Odzież damska od swojego sklepu górski i outdoor online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów górski i outdoor na temat sprzętu, a także opinie o VAUDE Farley Stretch Capri II Kij I Pędzel.

Cechy VAUDE Farley Stretch Capri II Kij I Pędzel

Długość
Kolor
Właściwości
Typ spodni

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up