up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • 360VAUDE Farley Stretch Capri Long T Zip II Kij I Pędzel
  • Play videoVAUDE Farley Stretch Capri Long T Zip II Kij I Pędzel
  • VAUDE Farley Stretch Capri Long T Zip II Kij I Pędzel
  • VAUDE Farley Stretch Capri Long T Zip II Kij I Pędzel
  • VAUDE Farley Stretch Capri Long T Zip II Kij I Pędzel
360

VAUDE Farley Stretch Capri Long T Zip II Kij I Pędzel

VAUDE Farley Stretch Capri Long T Zip II Kij I Pędzel

VAUDE Farley Stretch Capri Long T Zip II Kij I Pędzel

plus
VAUDE

VAUDE Farley Stretch Capri Long T Zip II Kij I Pędzel

Opis produktu VAUDE Farley Stretch Capri Long T Zip II Kij I Pędzel

Nasz klasyczny t-Zamki błyskawiczne po prostu dostał klasę! Te bardzo wygodne spodnie na piesze wędrówki zostały całkowicie przerobione i wrócił w nowy wygląd i przyjazny dla środowiska bluesign materiału kwalifikowanego.


Nowy pasek, wysoki udział odcinku i segmentów przegubowych kolanowych dostarczyć jeszcze więcej komfortu niż wcześniej. Łatwe w pielęgnacji, szybkoschnący materiał zapewnia niezawodne działanie. Z kieszenie zachować swoje kieszenie przed odebrał.Cechy:


- Mogą być spakowane w dół do 3/4 spodnie


- Materiał typu stretch


- 2 kieszenie z przodu zapinane na zamek odwróconego


- 1 kieszeń na zamek błyskawiczny z nóg


- 1 tylna kieszeń na zamek błyskawiczny z odwróconym


- Pasek regulowany na rzep


- Regulowane mankiety na rzepDane techniczne:


- Waga: 0,42 kg


- Główny materiał: 88% poliamid, 12% elastanTechnologia:


Zielony Kształt jest gwarancją Vaude dla produktów przyjaznych środowisku - z trwałych materiałów i produkcji surowców w obsłudze. Naszym celem jest ochrona człowieka i natury.


bluesign tkaniny zatwierdzone


Norma jest bluesign świecie najbardziej rygorystyczne normy tekstylnych ochrony środowiska, ochrony konsumentów i bezpieczeństwa pracy.


Wszystkich aspektów środowiskowych produkcji oceniane są na pokazie: Emisje wody i powietrza, poziom hałasu, energii i wykorzystanie materiału, jak również warunki pracy związane z materiałami niebezpiecznymi.


Produkty, które są wykonane z co najmniej 90% materiałów certyfikowanych bluesign podane są zatwierdzone do "tkaniny" bluesign etykietę.


UPF-50 +


Doskonała ochrona przed promieniowaniem UV, dzięki czemu można cieszyć się słońcem i sportów górskich dobrze chroniony. UPF 50 Ocena + oznacza, że ​​dany fragment tkaniny umożliwia mniej niż 2% (<1/50) promieni UV, które trafiają do przenikać.


To samo, jak 98% ochrony przed promieniowaniem UV. Ochrony UV są utworzone przez wybór włókien, sploty i grubości materiału albo poprzez wstawienie dwutlenek tytanu "ekranu ochronnego" na tkaninie.


Dwutlenek tytanu jest całkowicie przyjazne dla środowiska i została przyznana przez UE jako nieszkodliwe.


Odcinek


Odcinek tkaniny jest z obu spandeksu w tkaninie lub rodzaju dzianiny lub splotu stosowanego do materiału. Odcinek tkaniny zwiększa komfort i wydajność odzieży, która daje bardzo dużą swobodę ruchów.


Witaj w naszej VAUDE Farley Stretch Capri Long T Zip II Kij I Pędzel specjalnej promocji. W trekkinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu górski i outdoor, ale również informacje na temat produktów górski i outdoor, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Spodnie .

Cechy VAUDE Farley Stretch Capri Long T Zip II Kij I Pędzel

Długość
Kolor
Właściwości
Typ spodni

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up