up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • 360VAUDE Farley Zip Off IV Long Kij I Pędzel
  • Play videoVAUDE Farley Zip Off IV Long Kij I Pędzel
  • VAUDE Farley Zip Off IV Long Kij I Pędzel
  • VAUDE Farley Zip Off IV Long Kij I Pędzel
  • VAUDE Farley Zip Off IV Long Kij I Pędzel
360

VAUDE Farley Zip Off IV Long Kij I Pędzel

VAUDE Farley Zip Off IV Long Kij I Pędzel

VAUDE Farley Zip Off IV Long Kij I Pędzel

plus
VAUDE

VAUDE Farley Zip Off IV Long Kij I Pędzel

Opis produktu VAUDE Farley Zip Off IV Long Kij I Pędzel

Nasz popularny podróży-klasyczny. Uniwersalne spodnie trekkingowe, małe opakowanie, wykonane z gładkiej tkaniny i elastyczna szybkiego suszenia, UPF 50 +. Mogą być rozpakowane do bermudy.Cechy:


- kolana przegubowe


- Mogą być spakowane w dół szorty


- Wykończenie przesiąkania


- 1 kieszeń na zamek błyskawiczny z nóg


2 kieszenie z tyłu łata -


- 2 kieszenie z przodu wsuwana


- 1 kieszeń bezpieczeństwa w prawej przedniej kieszeni


- Pas z wkładkami naciąganych


- Mankiet ze ściągaczem nogaDane techniczne:


- Główny materiał: 100% Poliamid


- Waga: 0,33 kilogramówTechnologia:


Zielony Kształt jest gwarancją VAUDE dla produktów przyjaznych środowisku - z trwałych materiałów i produkcji surowców w obsłudze. Naszym celem jest ochrona człowieka i natury.


bluesign tkaniny zatwierdzone


Norma jest bluesign świecie najbardziej rygorystyczne normy tekstylnych ochrony środowiska, ochrony konsumentów i bezpieczeństwa pracy.


Wszystkich aspektów środowiskowych produkcji oceniane są na pokazie: Emisje wody i powietrza, poziom hałasu, energii i wykorzystanie materiału, jak również warunki pracy związane z materiałami niebezpiecznymi. Produkty, które są wykonane z co najmniej 90% materiałów certyfikowanych bluesign podane są zatwierdzone do "tkaniny" bluesign etykietę.


UPF-50 +


Doskonała ochrona przed promieniowaniem UV, dzięki czemu można cieszyć się słońcem i sportów górskich dobrze chroniony. UPF 50 Ocena + oznacza, że ​​dany fragment tkaniny umożliwia mniej niż 2% (<1/50) promieni UV, które trafiają do przenikać. To samo, jak 98% ochrony przed promieniowaniem UV.


Ochrony UV są utworzone przez wybór włókien, sploty i grubości materiału albo poprzez wstawienie dwutlenek tytanu "ekranu ochronnego" na tkaninie. Dwutlenek tytanu jest całkowicie przyjazne dla środowiska i została przyznana przez UE jako nieszkodliwe.


Shortsize


Shortsize


Jeśli szukasz dobrej jakości Spodnie artykułów, to nasza oferta Spodnie z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy VAUDE Farley Zip Off IV Long Kij I Pędzel, w cenie 72.49 $. trekkinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt górski i outdoor w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa VAUDE Farley Zip Off IV Long Kij I Pędzel, dopasujemy cenę!

Cechy VAUDE Farley Zip Off IV Long Kij I Pędzel

Długość
Kolor
Właściwości
Typ spodni

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up