up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • 360VAUDE Farley Zip Off IV Short Kij I Pędzel
  • Play videoVAUDE Farley Zip Off IV Short Kij I Pędzel
  • VAUDE Farley Zip Off IV Short Kij I Pędzel
  • VAUDE Farley Zip Off IV Short Kij I Pędzel
  • VAUDE Farley Zip Off IV Short Kij I Pędzel
  • VAUDE Farley Zip Off IV Short Kij I Pędzel
360

VAUDE Farley Zip Off IV Short Kij I Pędzel

VAUDE Farley Zip Off IV Short Kij I Pędzel

VAUDE Farley Zip Off IV Short Kij I Pędzel

VAUDE Farley Zip Off IV Short Kij I Pędzel

plus
VAUDE

VAUDE Farley Zip Off IV Short Kij I Pędzel

Opis produktu VAUDE Farley Zip Off IV Short Kij I Pędzel

Dla żyjących letnim: nasz popularny Classic Travel dostępny także w zip-off wersji Capri. Powszechnie użyteczne spodnie trekkingowe z małym Oryginalne opakowanie, wykonane z giętkiego, szybkoschnącego materiału z ochroną UV 50 +.Cechy:


- Kolana przegubowe


- Mogą być spakowane w dół do 3/4 spodnie


- Wykończenie pochłaniające


- 1 kieszeń na zamek leg


- 2 tylne kieszenie


- 2 przednie kieszenie slajdów


- 1 kieszeń na zamek bezpieczeństwa w prawej przedniej kieszeni


- Pasek z wkładkami naciąganych


- Mankiet ze ściągaczemDane techniczne:


- Główne tkaniny: 100% Poliamid


- Waga: 0,32 kgTechnologia:


UPF-50 +

Doskonała ochrona przed promieniowaniem UV, dzięki czemu można cieszyć się słońcem i sportów górskich dobrze zabezpieczony. UPF 50 Ocena + oznacza, że ​​dany fragment tkaniny umożliwia mniej niż 2% (<1/50) z promieniowaniem UV, które trafiają do przenikać. To jest takie samo jak 98% ochrony UV. Ochrona przed promieniowaniem UV jest utworzony przez wybór włókien, splot, a grubość materiału lub przez wprowadzenie dwutlenku tytanu "ekran ochronny" na tkaninie. Dwutlenek tytanu jest całkowicie przyjazne dla środowiska i została przyznana przez UE jako nieszkodliwe.


Shortsize

Shortsize


Zielony Kształt jest znak jakości VAUDEs na produkty, które są specjalnie produkowane dla środowiska. Kryteria są surowe: tylko produkty, które zawierają co najmniej 90% bawełna, materiałów pochodzących z recyklingu, lub Tencel ® z włókien drzewnych lub zostały barwione z przyjaznego dla środowiska procesu eColour VAUDE, lub spotkać światy najbardziej rygorystyczne normy ochrony środowiska może prowadzić bluesign ® Zielony znak jakości Shape


bluesign tkaniny z atestem-

Bluesign ® jest światowym standardem najbardziej rygorystyczna norma tekstylne dla ochrony środowiska, ochrony konsumentów i bezpieczeństwa pracy. Wszystkie aspekty środowiskowe produkcji oceniane są na pokazie: wody i powietrza emisji, poziomu hałasu, zużycia energii i materiałów, jak również warunki pracy związane z materiałami niebezpiecznymi. Produkty, które są wykonane z co najmniej 90% materiałów certyfikowanych bluesign ® otrzymują "tkaniny bluesign ® zatwierdzony" etykietę.


Chcesz kupić VAUDE Farley Zip Off IV Short Kij I Pędzel? Nie musisz już szukać! trekkinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Spodnie. Odkryj nowe promocje na Odzież damska w trekkinn. Przygotowane przez VAUDE, produkty Spodnie są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Cechy VAUDE Farley Zip Off IV Short Kij I Pędzel

Długość
Kolor
Właściwości
Typ spodni

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up