Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

VAUDE

VAUDE Freney Hybrid II

VAUDE Freney Hybrid II

VAUDE Freney Hybrid II

VAUDE Freney Hybrid II

  • VAUDE Freney Hybrid II
  • VAUDE Freney Hybrid II
  • VAUDE Freney Hybrid II
  • VAUDE Freney Hybrid II
  • VAUDE Freney Hybrid II

VAUDE Freney Hybrid II

Opis produktu VAUDE Freney Hybrid II

Nasza lekka kamizelka uniwersalna: uniwersalna kamizelka Freney Hybrid jest uszyta z syntetycznego włókna poliestrowego z recyklingu (PrimaLoft & reg; Silver Insulation Eco). Elastyczne części gwarantują optymalną swobodę ruchów podczas wspinaczki. Wytrzymała, ocieplana kamizelka z ciepłym kapturem zajmuje bardzo mało miejsca i zawsze znajdzie miejsce w ekwipunku podczas górskich wycieczek. Kamizelkę izolacyjną można również idealnie łączyć z płaszczami przeciwdeszczowymi i wiatrówkami. Zewnętrzny materiał z wysokiej jakości nylonu wyróżnia się zmniejszoną wagą, a jednocześnie wysoką odpornością na ścieranie. Elastyczny materiał jest wykonany z odzyskanego poliamidu, ekstrahowanego w procesie supra recyklingu materiałów włókienniczych, str. dawny. używane sieci rybackie. Ten produkt został uszczelniony powłoką Eco Finish bez fluorowęglowodorów (PFC) szkodliwych dla środowiska. Charakterystyczny zielony kształt VAUDE oznacza, że nasze produkty są funkcjonalne i szanujące środowisko naturalne i są wytwarzane z ekologicznych materiałów.

VAUDE Freney Hybrid II posiada oficjalną gwarancję VAUDE. Jako oficjalny detalista VAUDE, cała nasza oferta produktów górski i outdoor jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W trekkinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Odzież męska, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Kamizelki dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy VAUDE Freney Hybrid II

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij