Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

VAUDE

VAUDE Micro Juma IV

VAUDE Micro Juma IV

VAUDE Micro Juma IV

  • VAUDE Micro Juma IV
  • VAUDE Micro Juma IV
  • VAUDE Micro Juma IV
  • VAUDE Micro Juma IV

VAUDE Micro Juma IV

Opis produktu VAUDE Micro Juma IV

Stare, klasyczne, w nowym przebraniu: praktyczna koszulka bez rękawów o wysokiej wydajności, bluesign certyfikat i szyte na miarę dla skóry wrażliwej. Tkanina ma niezły ochrona UV wysokie (50 +), jest zapach-hamowanie i jest miękka i jedwabiście na skórę.Cechy:


- Lekko profilowany krój - ochrona przed promieniowaniem UV - okrągły dekolt - wydrukowane na metkachDane techniczne:


- Główne tkaniny: 100% poliester


- Waga: 0,11 kgTechnologia:


Zielony Kształt jest gwarancją VAUDE dla produktów przyjaznych środowisku - z trwałych materiałów i produkcji surowców w obsłudze. Naszym celem jest ochrona człowieka i natury.


bluesign tkaniny zatwierdzone


Norma jest bluesign świecie najbardziej rygorystyczne normy tekstylnych ochrony środowiska, ochrony konsumentów i bezpieczeństwa pracy.


Wszystkich aspektów środowiskowych produkcji oceniane są na pokazie: Emisje wody i powietrza, poziom hałasu, energii i wykorzystanie materiału, jak również warunki pracy związane z materiałami niebezpiecznymi.


Produkty, które są wykonane z co najmniej 90% materiałów certyfikowanych bluesign podane są zatwierdzone do "tkaniny" bluesign etykietę.


UPF-50 +


Doskonała ochrona przed promieniowaniem UV, dzięki czemu można cieszyć się słońcem i sportów górskich dobrze chroniony. UPF 50 Ocena + oznacza, że ​​dany fragment tkaniny umożliwia mniej niż 2% (<1/50) promieni UV, które trafiają do przenikać.


To samo, jak 98% ochrony przed promieniowaniem UV. Ochrony UV są utworzone przez wybór włókien, sploty i grubości materiału albo poprzez wstawienie dwutlenek tytanu "ekranu ochronnego" na tkaninie.


Dwutlenek tytanu jest całkowicie przyjazne dla środowiska i została przyznana przez UE jako nieszkodliwe.


Zamierzasz kupić VAUDE Micro Juma IV? Wszystkie produkty VAUDE mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie VAUDE Micro Juma IV i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na trekkinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów górski i outdoor.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy VAUDE Micro Juma IV

Długość rękawa
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij