up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • 360VAUDE Skomer Capri Zip Off Regular Kij I Pędzel
  • Play videoVAUDE Skomer Capri Zip Off Regular Kij I Pędzel
  • VAUDE Skomer Capri Zip Off Regular Kij I Pędzel
  • VAUDE Skomer Capri Zip Off Regular Kij I Pędzel
  • VAUDE Skomer Capri Zip Off Regular Kij I Pędzel
360

VAUDE Skomer Capri Zip Off Regular Kij I Pędzel

VAUDE Skomer Capri Zip Off Regular Kij I Pędzel

VAUDE Skomer Capri Zip Off Regular Kij I Pędzel

plus
VAUDE

VAUDE Skomer Capri Zip Off Regular Kij I Pędzel

Opis produktu VAUDE Skomer Capri Zip Off Regular Kij I Pędzel

Nie tylko dla globtroterów. Te niezwykle wygodne spodnie na piesze wędrówki dysponują imponującą, stylowe wzornictwo i materiały przyjazne dla środowiska Bluesign certyfikowane.


Talii odcinek i komfortowo lekka tkanina nie uciskać, które naprawdę opłaca się na dłużej podróży albo w ciepłe dni. Gdy trzeba, spodnie można rozpakować do capri letnich.


Praktyczne w parno klimacie i prysznice niespodzianka: tkanina jest szybkoschnąca i niskie koszty utrzymania.Cechy:


Mogą być spakowane w dół do 3/4 spodnie

2 kieszenie z przodu

1 kieszeń z zamkiem nóg

2 tylne kieszenie z suwakami

Elastyczny pas

Regulowany obrębDane techniczne:


Materiał:


Główny materiał: 100% Poliamid

Waga: 295gTechnologia:


Bluesign:

Bluesign zatwierdzone fabricbluesign jest światy najbardziej rygorystyczny standard ochrony środowiska, ochrony konsumentów i siły roboczej. Wszystkie istotne aspekty środowiskowe są oceniane produkcji i stale optymalizowane: materiałów, energii, wody, wody i powietrza, emisji, poziomu hałasu, odpadów, postępowania z substancjami niebezpiecznymi. Produkty wykonane co najmniej w 90% z certyfikowanych materiałów Bluesign są oznaczone jako "Bluesign zatwierdzone tkaniny".


UPF 25:

Bardzo dobra ochrona przed promieniowaniem UV, dzięki czemu można cieszyć się słońcem i sportów górskich dobrze chroniony. UPF Ocena z 25 oznacza, że ​​dany fragment tkaniny umożliwia maksymalną w wysokości 4% (<1/25), promieni UV, które dotknęły go przeniknąć through.The ochrona przed promieniowaniem UV jest tworzony przez wybór włókna, splot, grubości materiału albo przez wprowadzanie dwutlenku tytanu "ekranu ochronnego" na tkaninie. Dwutlenek tytanu jest całkowicie przyjazny dla środowiska i została przyznana przez UE jako nieszkodliwe.


Zielony Kształt:

Zielony Kształt jest gwarancją VAUDE przyjaznych dla środowiska produktów wykonanych z materiałów ekologicznych i zasobów przyjaznej produkcji. Najlepsze dla człowieka i przyrody. Kryteria są surowe: towar może posiadać tylko Zieloną Shape Label, gdy spełnia standardów "produktów Bluesign", lub został farbowane VAUDE eColour lub jest wykonany z co najmniej 90% z materiałów przyjaznych dla środowiska, takich jak: • Bluesign zatwierdzonego materiału • bawełna • Materiały pochodzące z recyklingu • połączenie ich z co najmniej 35% Tencel lub konopi.


Jeśli szukasz dobrej jakości Spodnie artykułów, to nasza oferta Spodnie z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy VAUDE Skomer Capri Zip Off Regular Kij I Pędzel, w cenie 65.99 $. trekkinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt górski i outdoor w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa VAUDE Skomer Capri Zip Off Regular Kij I Pędzel, dopasujemy cenę!

Cechy VAUDE Skomer Capri Zip Off Regular Kij I Pędzel

Długość
Kolor
Właściwości
Typ spodni

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up