up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoWildcountry Classic Rock Set
  • Wildcountry Classic Rock Set
  • Wildcountry Classic Rock Set
  • Wildcountry Classic Rock Set
  • Wildcountry Classic Rock Set

Wildcountry Classic Rock Set

Wildcountry Classic Rock Set

Wildcountry Classic Rock Set

Wildcountry Classic Rock Set

plus
Wildcountry

Wildcountry Classic Rock Set

Opis produktu Wildcountry Classic Rock Set

Oryginalny wcielenie Skały są to orzechy, które zrewolucjonizowały wspinaczki ich zakrzywione boki co staże bardziej bezpieczne i daje przywódcom zaufanie do wypróbowania coraz trudniejsze trasy.


Teraz dostępne tylko w zestawie 1-10 Klasyczne Skały są doskonałym wprowadzeniem do oferty Dziki Kraj, idealny do pierwszych prowadzi i rozwija przez klasach. W super cenie i doskonałej zestawu startowego.


Wildcountry Classic Rock Set posiada oficjalną gwarancję Wildcountry. Jako oficjalny detalista Wildcountry, cała nasza oferta produktów górski i outdoor jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W trekkinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Sprzęt do wspinaczki, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Friends kostki i haki dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Wildcountry Classic Rock Set

Kolor
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Lekki

-

na razie tylko komentarz, są dość lekkie!

Doskonały

-

Są takie rozmiary, jakie chcę. Doskonałe materiały w swojej cenie. Bardzo je polecam.

Trasa klasyczna

-

Klasyczny model korka Wildcountry, używany kilka lat temu. Bardzo pomaga, gdy jesteś żądny przygód i napotkasz dziewicze ściany. Super niezawodne, nie zawodzą.

Prosty i skuteczny

-

Świetny produkt. Prosty i skuteczny. Polub to, ponieważ nie jest oznaczony kolorem - pielęgnuje zdolność oceniania i identyfikowania odpowiedniej nakrętki niezależnie od obecności kodu koloru.

Dobry zakup

-

Dostarczone zgodnie z opisem. Idealny do ustawiania kotew.

Przegląd zakładki wspinaczki

-

Dobry tab. Umieszczony łatwo, niezawodnie. Minus, że bez identyfikacji kolorów, ale w końcu można się przyzwyczaić patrzeć na wielkość zakładki. Cena / jakość jest doskonała.

Tascons dobre niedrogie

-

Idealny do rozpoczęcia montażu rack, dobrych lokalizacjach, łatwe w montażu i demontażu oraz atrakcyjną cenę. Jedyne wady to, że są nieco cięższe niż reszta podkładek rynku i, co najważniejsze, brak identyfikacji kolorów. Być może można to naprawić niektóre taśmy.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up