up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • 360Wildcountry Ropeman Mk2F
  • Play videoWildcountry Ropeman Mk2F
  • Wildcountry Ropeman Mk2F
360

Wildcountry Ropeman Mk2F

plus
Wildcountry

Wildcountry Ropeman Mk2F

Opis produktu Wildcountry Ropeman Mk2F

Teraz przerobiony z kutych poszycia Ropeman 2 jest schludniej w dłoni, Touch lżejsze i lepsze wewnętrzny promień ma gładszą funkcji w szerszym zakresie karabinki.


Ropeman Mk2 był następcą Mk1 zaprojektowana z kamerą ze stali nierdzewnej, która pozwala używać na linach w dół do 8mm.


Stal kamera pozwala na bardziej złożone (i bardziej agresywne spojrzenie), ale ostatecznie bardziej liny przyjazny design, co daje kęs na cieńszych przewodów, które Ropeman 1 nie mają.


Oznaczało to dla wielu alpejskich działania osób korzystających z Ropeman 1, Ropeman 2 było o wiele bezpieczniejsze alternatywy oraz z parą nich dostępne klienci mieli wybór.


Zatem Najważniejsze i najbardziej wiarygodne rada bezpieczeństwa jest podążać prostą zasadę, że Ropeman Mk1 jest dla lin pojedynczych tylko podczas Ropeman Mk2 będzie obejmować zarówno pojedyncze pół lin i sznurów.


Upewnij się, czy kupujesz Ropeman Mk1 lub Mk2, że w pełni zapoznać się z instrukcją i upewnij się, że korzystanie z urządzenia odpowiada już kupił.


I proszę pamiętać, jeśli 'dostosowanie' go do innych celów, które nie mogą być w pełni polecane są w pełni świadomi zagrożeń związanych dla Ciebie lub Twojego partnera.Cechy:


- Waga: 92g / 3,25 uncji


Jeśli szukasz Wildcountry Ropeman Mk2F, masz szczęście. W sklepie górski i outdoor znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w trekkinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Sprzęt do wspinaczki. trekkinn oferuje ekskluzywne produkty Przyrządy asekuracyjne dla wielu aktywności. Przyrządy asekuracyjne zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy Wildcountry Ropeman Mk2F

Kolor

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Ropeman 2

-

Mały, lekki i bardzo wszechstronny. Niezbędny element bezpieczeństwa dla każdego wspinacza i niezawodny.

Bardzo dobrze

-

Służy do śledzenia wielu ścieżek. Używamy z OK lock i set.

Imponujący

-

Może zamknąć cios za pomocą 2 Ropemanów w środku. Doskonały produkt, ładnie wykonuje swoją pracę. Może używać dowolnego asekuracyjnego karabińczyka. Próbowałem AM´d i Williamsa z Petzl, Concept z CT i mojego ulubionego, Condora z Ocun.

Lina człowiek

-

Skała człowiek tak jak w etapie strony Używałem go po raz pierwszy budynek rusztowania znakomitej pozycji lub po prostu mieć dodatkową linę, dzięki czemu można dostać się i polecam go its lekki i łatwy w użyciu spróbować Mam grigri i to lżejszy

Bardzo dobry

-

Chcę jednego

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up