up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • 360Wildcountry Wznoszący Się Ropeman Mk1F
  • Play videoWildcountry Wznoszący Się Ropeman Mk1F
  • Wildcountry Wznoszący Się Ropeman Mk1F
360

Wildcountry Wznoszący Się Ropeman Mk1F

plus
Wildcountry

Wildcountry Wznoszący Się Ropeman Mk1F

Opis produktu Wildcountry Wznoszący Się Ropeman Mk1F

Oryginalny Ropeman był bestsellerem od ponad 10 lat i jest wzorcowym produktem górskim. Ropeman 1 posiada kamerę stopową, która utrzymuje ciężar. Łatwe jest umieszczenie na linach prostego działania, aby otworzyć sprężyste płyty boczne. Płaski profil krzywkowy jest łatwy do uwolnienia, nawet przy niewielkich obciążeniach.

Ropeman 1 został niedawno zmodernizowany z użyciem kutych boków do zwiększania siły, mniejszej wagi i jeszcze lepszego dopasowania. Idealny do samodoskonalenia, prussiking, krążków i mafli, lista zastosowań tych małych, ale doskonale ukształtowanych urządzeń jest nieograniczona.

Cechy:

Gorące kute płyty boczne

Krzywka stopu

Wysokie, nierdzewne koła krańcowe

Uchwyt kablowy ze stali szlachetnej


Nie czekaj dłużej i kupuj Wildcountry Wznoszący Się Ropeman Mk1F - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na trekkinn znajdziesz inne produkty Przyrządy asekuracyjne w kategorii Sprzęt do wspinaczki, co dopełni twój zakup. Kupuj Wildcountry Wznoszący Się Ropeman Mk1F i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Przyrządy asekuracyjne i wybrać coś dla siebie.

Cechy Wildcountry Wznoszący Się Ropeman Mk1F

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Ropeman

-

Poręczny zestaw. Wiele zastosowań na trasach wielowyciągowych. Fajny dodatek do mojego stojaka.

Przydatne i kompaktowe.

-

Świetne urządzenie. Używali ich do samodzielnego topropowania, holowania drobnych akcji ratunkowych i przewożenia paczek na trasach. Jest na tyle lekki, że można go pokonać na każdym dużym podjeździe, nie martwiąc się o wagę, i radzi sobie trochę lepiej niż tibloc.

Przejrzeć

-

Produkty WD są zawsze uczciwe i satysfakcjonujące.

Kupujący

-

Kupiłem to dla mojego męża, który jest w branży drzewa. I żyje jak łatwe w użyciu są

Świetny produkt

-

Ropeman robi to, co ma robić. Wysyłka był dla mnie była szybka pochodzących z zagranicy. Żadnych problemów przy Al. Dziękuję Ci

Ropeman

-

Wielki produkt i świetna firma z szybką wysyłką.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up