up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna flecha Zdrowie i odżywianie flecha

flecha Pielęgnacja ciała ()

load

Lista środków higieny osobistej, które musisz mieć

Osoby zajmujące się opieką osobistą zapewniają opiekę osobistą jako rozszerzenie innej pomocy, takiej jak sprzątanie, zarządzanie zadaniami i organizowanie transportu. Osoby pomagające w opiece osobistej nie zapewniają przekazywania opieki zdrowotnej.

Produkty do pielęgnacji ciała

Oto niektóre produkty do pielęgnacji ciała. Najlepsze produkty do higieny osobistej są dostępne pod markami takimi jak Salewa , Black Diamond , Vaude , Sea to Summit , Regatta .

Mydło do rąk
Unikaj mydeł antybakteryjnych, które zawierają triklosan. Zwykłe mydło i woda skutecznie ograniczają rozprzestrzenianie się zarazków. Preferuj bezzapachowe mydła w kostce z kilkoma czystymi składnikami.

Płyn kosmetyczny
Preferuj balsamy bezzapachowe, ponieważ ftalany są składnikami produktów zapachowych. Balsamy zazwyczaj zawierają aluminium i są niebezpieczne dla skóry. Wybierz balsam zawierający naturalne składniki, takie jak miód, aloes lub olejek migdałowy.

Pielęgnacja włosów
Unikaj szamponu i odżywki, które mogą zawierać szkodliwe chemikalia. Wybieraj szampony i odżywki, które nie zawierają ftalanów ani parabenów.

Kosmetyki
Uważaj na niektóre importowane kosmetyki, które mogą zawierać grafit lub inne gęste metale. Niektóre przykłady potencjalnie niebezpiecznych kosmetyków importowanych to lakier do paznokci, kajal, surma i szminka.

Produkty do pielęgnacji jamy ustnej
Unikaj pasty do zębów zawierającej triklosan. Pasta z fluorem jest najlepsza dla zębów, ale nie używa jej zbyt dużo. Stosować tylko dwa razy dziennie.

Krem do opalania
Zawsze używaj kremu przeciwsłonecznego z SPF 15 do 30, kiedy wychodzisz na zewnątrz podczas ciepłych miesięcy. Najlepiej wybierać produkty mineralne, takie jak krem przeciwsłoneczny z tlenkiem cynku.

Chusteczki Higieniczne
Chusteczki do twarzy to bardzo przydatny produkt do pielęgnacji ciała. Ze względu na swoją siłę, gładkość w dotyku i właściwości pochłaniające światło mogą wchłaniać olejek z twarzy. Zawsze wybieraj chusteczki do twarzy renomowanej marki.


clouse menu Zamknij